Exmanželka za odměnu (2010)

Stejná sračka jako Morganovi. Nicméně na Aniston a Butlera se dá koukat. 60%

Bournův mýtus (2004)

Damon vs. Urban a akční orgie mohou začít. 90%

Enderova hra (2013)

Velmi zajímavé sci-fi. Předlohu neznám, ale musí to být řádný nářez. Nejde o sci-fi pozlátka, ale o morální přesah, který rozhodně není směřován směrem k dětskému publiku. Tvůrcům palec nahoru, donutilo mě to přemýšlet. Škoda nízkého výdělku, klidně bych si další díl dala. Asa Butterfield je skvělý, to už ale vím od Huga. Tak snad si to studio rozmyslí, má na to kolik...20 let? 80%

Divergence (2014)

Někde mezi Twilight a Hunger Games. Oproti jiným dílům z poslední doby (Nádherné bytosti, Hostitel a Mortal Instruments), jsem ochotna připustit, že se na druhý díl klidně půjdu podívat do kina. 70% P.S. Stále platí můj komentář k seriálu Policajt z New Yorku. :-*

Let’s Dance: Revolution (2012)

Welcome to Miami. :-) Písek, moře, slunce a tanec. Mně to ke štěstí stačí. 70%

Mys hrůzy (1991)

Potetované tělo a červené slipečky Roberta N. mě úplně odrovnaly! :-D Výtečná režie a excelentní výkony všech zúčastněných. Bravo, Marty!! 90%

Strážci Galaxie (2014)

Chybí mi trochu silnější záporak a i scénář by se dal dotáhnout. No ale během těch dvou hodin, které utíkají pod návalem vtipů (Rocket rulez!), to člověk vlastně nestihne řešit. 100% P.S. Groota chci domů!

Romantici (2010)

Tolik pěkných lidí a přesto je to téměř nekoukatelné. 40%

Šerifové (1998)

Koukám a říkám si, že pokud pojedou podle stejného modelu, tak je Snipes nevinný. V tom případě čekám na zjevení muže s protézou. V půlce mi došlo, kdo je tím protetikem. Pak už jsem jen čekala, kdy usnu. Jenže na Roberta se tak dobře kouká! Uprchlík to není, ale své kvality to má. Jen mě neskutečně rozčilovala hudba, asi Jerrymu došly nápady a vypůjčil si námět od Boeingu. 70%