X-Men: Budoucí minulost (2014)

Fakt mě nenapadlo, že se u komixového filmu někdy rozbrečím. No ten závěr mě rozsekal! Good to see you all! 90%

Co ty jsi za číslo? (2011)

Annu Faris neznám (a také ji nehodlám blíže poznat), zato znám kápa, Bilba/Watsona, Sylara/Spocka či Falcona. Všem těm to sluší v akční sci-fi či fantasy víc, než v téhle tuctové romantické komedii. 50%

Jak prosté (2012) (seriál)

Nemám problém usadit Elementary vedle Sherlocka do své topky. Vtipné, svižné, zábavné. 80% P.S. Jsem si jistá, že siru Arthurovi by se tohle zpracování líbilo. Sherlock Holmes žije v NY a bojuje se závislostí na heroinu. Jeho partner Watson je žena, bývalá doktorka, udržující vztah s Mycroftem, který je naprosto k sežrání. :-D Lestrade je troska, paní Hundsonová trpí kompulzivní poruchou a Irene Adler je...Moriarty! Třešničkou je výborně zvolený casting.

Spirit (2008)

Krutopřísná hovadina. Občas pochybuji o svém intelektu, ale já se bavím i u takovéto ptákoviny. 50%

Upírův pomocník (2009)

To je opravdu cirkus, trochu jsem to nepobrala. Jedna hvězda za teenage Peetu. 50%

Bulšit (2001)

Hvězdičku za kápa a hvězdičku za Deekse. Bohužel těch exkrementů bylo na můj vkus příliš! 40%

Zúčtování v Malém Tokiu (1991)

Krasavec Brandon Lee tady Dolphika slušně válcuje. Je ho velká škoda!! 70% a další béčkové guilty pleasure.

Odpočítávání (2010)

Ve 40. minutě jsem si pomyslela, že se asi pozvracím, pokud na to budu muset ještě chvilku koukat. To nejhorší mě ale teprve čekalo. Já nevím, jak bych se zachovala v situaci Helen, a doufám, že se to nikdy nedozvím. Tady už neexistuje dobro a zlo, hranice mizí, podstata lidství mizí s ní. Jsou lidé, páchající zločin ve jménu vyššího dobra, hrdinové, kteří nás chrání, nebo zase jenom zločinci? Jsme ve válce oprávněni páchat zvěrstva? Bohužel, odpověď není jasná. Dlouho mě žádný film takhle nedostal! 80%

Kazatel (2011)

Rozhodně lepší, než Legie. Nebyl tam ten wtf pocit na závěr. Ale stejně béčko, jak fík. 60%