$#*! My Dad Says (2010) (seriál)

Neskutečná pecka. Na první pohled to od začátku vypadá, že hlavní postavou bude Henry, ale tento seriál je celý založený čistě na sprostém, protivném a upřímném Williamu Shatnerovi, který tady hraje svou životní roli. Prvních pět dílů jsem se nahlas prochechtal skoro non-stop a hodnotil bych je plným počtem, s pozdějšími díly už jsou vtipy předvídatelnější. Každopádně i když je mé nadšení obrovské, myslím, že by se mělo zůstat u jedné série, aby to neztratilo své kouzlo. Místní nízké hodnocení nechápu, pro mě seriálové překvapení roku. 85%

Absolvent (1967)

Geniální hudba. No, akorát Dustin nevypadal zrovna na 21 :D 90% - Pro zájemce. Tento film je parodován v Simpsonových v díle S06e03.

Absurdistán (2006)

Když jsem tohle viděl poprve rozhodoval sem se mezi 2 a 3*, ale hlášky z tohoto filmu se v mém okolí staly natolik kultovní, že musím uznat, že se jedná o opravdu geniální počit. Geniálně buranská zábava. zasloužené 4* - 80%

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Naprostá kravina, u které jsem čekal alespoň trikové orgie, když jsem viděl jméno Švangmajer. Ale ani ty se moc nekonaly. 20%

Aftershock (2012)

Konečně někdo natočil katastrofák v hororovém podání. Aftershock je strašně hloupý ale o to víc zábavný. Film obsahuje tolik hororových prvků a situací, že mi chvílema bylo hlavních hrdinů až líto čím vším si museli projít - zemětřesení, tsunami, násilní vězni, mrtvolky dětí, takže divák nemá šanci se u této béčkové slátaniny začít nudit. Nutno dodat, že mě parkrát i překvapil vývoj děje, což u tohto druhu filmů není zrovna obvyklé. Znova jsem si potvrdil, že mám Eliho Rotha radši jako herce než režiséra. Ne že by tu podal nějaký oskarový výkon, ale do těchto rolí se prostě hodí. 75 %