Four Kings (2006) (seriál)

Není to špatné, klasický sitcom těžící z úspěchů známějších kolegů na podobné téma. Ale určitě se člověk dobře pobaví a je škoda. že je tak neznámý a řekl bych i dost podhodnocený (imdb). 71%

Kramerová versus Kramer (1979)

To bylo celé? Vždyť se tam nic moc nestalo. To snad musí být průměrný americký rozvodový příběh. Ani Meryl Streep nedali dost prostoru aby předvedla své tradiční Oscarové hraní, i když jak koukám tak jí to na Oscara stačilo. No pro mě prostě obyčejný příběh. 60%

Jackass 3 (2010)

Intro a závěr naprosto parádně udělané. Párkrát jsem se zasmál docela nahlas. Bohužel si ani jeden z těchto momentů přes tu kupu hoven a sraček vůbec nepamatuju. Opravdu mě udivuje, že víc jak půlka skečí byla založená na fekáliích. Největší prase je ten Steve-O. Opravdu nechápu pro kterou skupinu lidí jsou tyhle šprýmy cílovány. Nikomu z Johnnyho party bych ani nepodal ruku, protože šance, že ji půl hodiny předtím měl od hovna nebo v něčí prdeli je dost veliká. Je to škoda. Protože ty ostatní jejich ptákoviny jsou občas i velká sranda. 30%

Botched (2007)

Totální ptákovina a naprostá taškařice, která mi chvíli připomínala Wolfenstein 3D, kde jsem taky chodil furt dokola po těch stejných chodbách a nevěděl, co dál. 60%

Epizody (2011) (seriál)

Velmi dobrý nápad, založit seriál na kontrastu USA/VB. Ale potenciál určitě není plně využitý. Opravdu to není jako Přátelé a Joey, kde se průměrný divák směje celou epizodu. Ale dvakrát třikrát za díl jsem u Episodes vybouchl. A i vzhledem k tomu, že to má jen sedm dílu, považuju za kvalitní počin. 75%....později to začíná celkem nudit..

Koyaanisqatsi (1982)

Některé pasáže v kombinaci s tou hudbou mě úplně dostávaly do tranzu. Krásné zamyšlení nad současným uspěchaným světem, ztrácení rovnováhy a vztahu k přírodě. Někdy je mi z toho smutno, když poslouchám názory, často i lidí mě blízkých, že by nevydrželi mimo město, nebo nedej bože bez internetu, ani dva dny. Pokud to takto půjde, dál promění se naše krásná modrá planeta v šedou betonovou planetu. 75%

Náš vůdce (2008)

Většina filmu mi šla silně proti srsti. Naprosto trapná myšlenka a ještě trapnější chování skupiny. Nevěřil jsem, že by mohla jedna pětiminutová úvaha změnit chování cele třídy a že by jejich mozečky mohly být opravdu takto prosťoučké. Konec to ale vytáhl. Celkově průměr. 60%

Česká soda (1993) (seriál)

Kvalitnější jak Tele tele o tom není sporu, ale má to stejný problém. Na jednu Super pecku si musíte počkat několik slabých skečí.

Vlak (1964)

80%