Děti (2008)

Vraždící děti - nic originálního, ale pro mne zatím asi nejlepší provedení. Napětí tu je víc než dost. 75%

Den konce světa (2005) (TV film)

Ten hlavní hrdina (doktor) hrál opravdu strašně, efekty nebyly zrovna dokonalé, ale vám to u dokumentu vadí? Mě ne, jako ukázka to bylo parádní. 80%

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Ta mrkající odřízlá hlava byla super, jinak průměrný thriller. 60%

Phenomena (1985)

Konečně! Dal jsem poslední šanci italskému hororu a naštěstí to vyšlo. Phenomena je unikátní svou zvláštní atmosférou, hudbou i prostředím Švýcarska. Jennifer Connelly byla krásná i jako mladá a hrála fakt úžasně, moc se mi její postava líbila stejně jako hmyzí vědec a jeho opička. Prostě tady do sebe všechno parádně zapadalo. Nebýt té zvláštní hudby, dal bych možná o deset míň. Škoda několika málo scén, které mi připadaly naprosto amatérsky natočené, ale jako celek za 75%

Zprávy TV Onion (2008)

"This is Norm Archer, Fuck you and good night". 50%

Izolace (2006)

"Bral jsi někdy něco opravdu vážně?! Jo! Marihuanu a extázi." Vy, co jste ještě neviděli, těšte se na scénu s letadlem :D:D 65%

Výměna (2008)

První půlka se dá shrnout do jednoho slova - beznaděj. John Malkovich byl famózní. 90%

Pod kůží (2008)

Velmi povedený hororek. Chtěl jsem dát 4, ale chyběl mi tam aspoň jeden plynulý několikavteřinový záběr na tu potvoru. Kamera byla strašně roztřepaná a chvílemi nepřehledná. Ale film jsem si užil 68%

Yes Man (2008)

Po nadupaném traileru jsem čekal víc, ale i tak jsem se dost bavil, třeba když ho chudáka zatkla CIA. Kolečkové kombinézy neměly chybu - tomu bych taky řekl YES. Objevilo se i několik málo trapnějších okamžiků. Celkem za 70%