Panama (2022)

Já se v tom šíleně ztrácel. Co kdo proč jak....?? Agent jak z Marsu... 35%

Moon Knight - Hrobka (2022) (epizoda)

Tak tohle byl parádní díl. A konec? Totální mindfuck :D Uvidíme, co bude dál, rozhodně každý díl umí navnadit na ten další, což je paráda! 90%

Batman (2022)

Měl jsem stále pocit, že je to taková lacinější kopírka Batmana od Nolana, ale to se dá říct téměř o všech filmech, které kopírují od Nolana. Na remake to bylo dost dobrý. Chvílemi jsem z toho neměl dobrý pocit, ale ve finále je prostě nový Batman jeden z těch kvalitních filmů a Pattison ho zahrál nad míru dobře. 70%

Halo - Návrat domů (2022) (epizoda)

Zase mě to trošku bavilo, i když se dlouho povídalo. Věci začínají dávat smysl, což je fajn. Ono na druhou stranu po tom co jsem viděl za katastrofální béčka, tak je tohle kvalitní :D 70%

X (2022)

Tohle bylo docela utrpení sledovat. Krom pěkných holek a trošku "porna" to v rámci hororu bylo fakt slabý. Stará nadržená bába a žárlivý senilní dědek vyvraždí všechny na jejich farmě. No nedávalo to smysl a nějakou větší zápletku, či příběh opravdu nehledejte. Prostě většina lidí umře trapně a rychle. Tím to celé končí. Strach a napětí? To tu fakt není. 35%

The Sadness (2021)

Tady dávám 4* vyloženě jen za to, jakou naprosto nechutnou a zvrácenou prasečinu dokázali tihle režiséři vytvořit. Už jsem viděl spoustu hororů snad o všem, ale málo kdy mi bylo na blití tak moc, jako u tohoto. Zombie film v jiném podání a ačkoliv je film bez větší zápletky a příběhu, tak za tak šílenou podívanou ty 4* prostě dám. Další poznatek je ten, že doufám, že už tenhle film nikdy neuvidím. 75%

Všechny staré nože (2022)

Příběh o únosu letadla s rozebíráním všech detailů. Jen jeden detail zůstal skrytý a ten by změnil vše. 55%

Moon Knight - Přátelský typ (2022) (epizoda)

Pořád to jede v takové super mýtické rovině a sem tam je nějaká pořádná akce. Prostě spojení akce a egyptských bohů funguje naprosto skvěle a opět mě to nenudilo. 80%

Halo - Uvědomění (2022) (epizoda)

Rozhodně to byl opět povídací díl, ale rozhodně o xx procent zábavnější, jak ten přechozí. Začíná se hodně věcí projevovat a i když se hodně kecá, tak se hodně věcí vysvětluje a hodně se toho děje. Jsme zvědavý, kam se to dostane dál, ale rozhodně se mi potenciál filmu prozatím hodně líbí. 80%

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Další díl ze série fantastických zvířat a opět mě to nezklamalo. Škoda, že se změnil herec Grindewalda, Johny Depp se na to hodil o mnoho víc, ale tento herec to nezahrál o nic hůř. Opět se hrálo na city a z té stvůry v kobce jsem měl vyloženě bobky.. :D 70%