Hell Fest: Park hrůzy (2018)

Opět jsem si chvílemi říkal, že demence lidí v hororech nemá mezí, zde se to ale ještě dalo tolerovat, protože to přeci bylo v parku hrůzy, kde se mají bát, takže jim to zkrátka nedošlo. Vrah byl spíš takový retardovaný autista, který má doma dceru a zabíjení ho nejspíš jen baví. Vyloženě Creepy to nebylo, spíš jsem čekal, že jim dojde, že to není stalker ale vrah, no....Musela skoro půlka umřít. To jak zabil 2 na konci už byla dle mého zprzněnina, ale na druhou stranu to jako celek působilo dobře. 60%

Bumblebee (2018)

Tento film nebyl ani tak o Transformerech, jako o souznění lidí a strojů. Vlastně bylo hrozně QT a sladké, jak byl Bee Ustrašený a jak ho Charlie vše učila a jak to kolikrát nepobíral a zároveň to díky právě tomu bylo hrozně vtipné a asi 3x jsem se za břicho popadal. A ve výsledku mi to vlastně ukázalo, jak celý příběh transformerů na zemi začal. 70%

The Punisher - Svému bratru strážným budu (2019) (epizoda)

Stále více mi to připomíná starého Punishera. Billymu mrdá a neví proč, Frankovi mrdá, že Billy neví proč a začíná se tam pěkně přiostřovat. 90%

The Punisher - Špatný den (2019) (epizoda)

Tak tohle byl jeden z nejakčnějším dílů a nejspíše i prozatím nejlepší, kde se otevřely staré rány mezi Frankem a Billym. 95%

The Punisher - Nakazat (2019) (epizoda)

Opět skvělý díl, který byl víc o Billym, ale přesto byl skvělý. Trošku mě začíná ale srát ten kněz assassin, co si zabíjí koho se mu zachce. 90%

The Punisher - Spodci (2019) (epizoda)

Opět takový trošku řeznický díl, kde krev pěkně stříkala. 90%

Hráči (1998)

Skvělý a krásný film o hazardu jménem poker. Miluji poker a ve filmu je krásně vidět to myšlení dobrých hráčů, že to není jen o tupém zírání do karet a o štěstí, ale o zkušenostech a pozorování. Hlavní jak se špatně hraje, když vy jste génius a váš kamarád debil a stejně při něm pořád stojíte, ale nakonec ho musíte pustit k vodě, jinak by vás stáhl taky. Mladý Damon zahrál roli skvěle a vlastně když jsem viděl jeho mladý obličejík sám jsem si připadal hrozně mladá a plný naděje. 80%

The Punisher - Rozbouřit vodu (2019) (epizoda)

Jsme obklíčeni. Frank: Pusťte mě na ně a za pár minut je po problémech :D Správná řežba jako vždy, tak jak to mám rád, stejně tenhle seriál miluji a to že nechtějí udělat další sérii jen dokazuje vymrdaný mozek vedení Netflixu. 95%

The Punisher - Bojuj nebo uteč (2019) (epizoda)

Skvělé opět to začíná být starý Frank Castle, nelítostný nemilosrdný a kurevsky rychlý. S ničím se nesere a tak to má být, oddělat 3 během 1 sekundy tří protivníky manuální zbraní? Pro Franka žádný problém, střelit do nohy čubku co mě chtěla zabít celkem bez emocí? Žádný problém. 95%

The Punisher - Roadhouse Blues (2019) (epizoda)

Pomalejší rozjezd, ale pomalu se to začíná vracet do starých kolejí. Pro začátek dávám slabší hodnocení abych viděl, kam až to bude možné dotáhnout. 80%