Padesát odstínů šedi (2015)

Jako komedie by si to zasloužilo až 2*, protože jsem se na tom neskutečně nařechtal.

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

První půlka blbá, druhá blbější. Ne náhodou jsem se fakt s chutí hodně krát zasmál a to teda nejsem příznivcem tohoto blbého humoru.

Predestination (2014)

Já jsem se v tom ztratil..asi jsem nepobral tolik inteligence, abych to pochopil na poprvé.

Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Hrozná hudba..nejlepší byl první díl..pak zbytečné zápletky a nijak dořešené..určitě by to chtělo druhou sérii.

38 (2014)

PAVOL DEMITRA = 100% Zpracování filmu/dokumentu pokulhává..spoustu amatérismu, žádné statistiky, málo záběrů ze zápasů, málo "Ruska" dále bych čekal, že více pohovoří např. Gáborík nebo nějaký český hokejista, těch pár vtípků na konci - to bylo taktéž málo a abych pravdu řekl - nejméně tam bylo Pala Demitry, podle mě musí existovat daleko více rozhovorů s ním apod, zapálená svíčka na konci, jak se k Jaroslavli postavila KHL, další zemřelí, smutek, který panoval po celém Slovensku i světě. Jsem rád, že to nebylo děláno na city (i když slza ukápla tak či tak), každopádně mi tam chyběly emoce. Co mi tam ale chybělo asi nejvíce, byl zisk medailí "pro Pala" po jeho smrti - to by bylo opravdu zakončení hodné dokumentu světového formátu, takhle to bylo "hm, pěkné, takové slovenské" = 50%. Rozhodně se z toho mohl udělat dvou hodinový dokument, šlo z toho vymáčknout jednou tolik - toto si Palo nezasloužil, pro mě odfláknuté, umělé, amatérské..tedy přesný opak Pala.

Hon na lišku (2014)

70% Silný příběh, ale film o ničem..v podstatě část života.

John Wick (2014)

Novodobý Chuck Norris? Pokud chcete shlédnout poloboha, co tužkou zabije 3 chlapy, nebo sám vystřílí armádu, tak prosím, za mě ale totální nesmysl, ani v nadsazce to nelze lépe ohodnotit. Navíc Keanu v Matrixu byl nejdrsnější Keanu, víc drsný k němu prostě nesedí, není to žádný Arnold, vypadá spíš jako ajťák.