Ďábel nosí Pradu (2006)

Hrozný film..o tom, jaké jsou ženy, jak se nechají opít slávou, mocí, penězi..film o tom, jak si skutečné hodnoty života necháte proplout mezi prsty kvůli chvilkovému poblouznění..film o tom, jak se ze super holky stane bezpáteřní..natočeno v roce 2006, aktuální i v roce 2017..je mi na blití z toho, jak je to pravdivé..

Naprostí cizinci (2016)

Bohužel..film, o dnešní době, sociálních sítích, mobilech, falešnosti a krutosti lidí..já nemám žádne tajnosti, ale takto to bohužel nejspíš chodí..dnes se nedá věřit nikomu..

DVTV (2014) (pořad) odpad!

Neskutečná zaujatost, zejména pak nesympatické Drtinové..

Inferno (2016)

James Bond s Tomem Hanksem.

Mrazivá tajemství - Pinocchio (2016) (epizoda)

Zatím rozhodně nejslabší díl..ale ono je těžké něco vymyslet..zase za tu odvahu :D těším se na další díly, je to super

Anthropoid (2016)

Scénář mizerný, spousta jmen a příjmení, dáte si Becherovku? Já jsem od filmu nic nečekal, protože ta pointa je totálně na hovno..vysadíme vás, vy se nějak dostaňte do Prahy a nějak zabíjte Heyndricha, my v Londýně jsme se tak rozhodli a je nám u prdele, co bude pak..totálně nedomyšlené a na hovno. Je hrdina ten, který svým činem, zabitím jednoho člověka způsobí reakci zabití dalších xxxx lidí včetně sebe? Abych pravdu řekl, tak ve filmu se mi líbilo pouze bránění kostela, kde jsem soucítil s herci, kde jsem cítil emoce, kde jsem cítil statečnost, odvahu..film prostě splnil má očekávání, celá pointa je na hovno a podle toho vypadal i ten film..PS: Geislerka tam mohla hrát spíš nějakou matku nebo babičku, vypadá tam tak na padesát..

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad) odpad!

Viděl jsem sice pouze asi ani né 20 vystoupení, vesměs z prví série, kde Petr Rychlý nebyl až tak špatný..jinak většinou totální amatérismus..připomíná mi to vysoupení děcek ze školky na besídce, jen s tím rozdílem, že u těch dětí by to bylo i vtipné..to je v řiti kam se svět obrací..lopaty do ruk a na šachtu s vami :)