Prci, prci, prcičky (1999)

Nemám rád americké komédie, ale prvé tri diely American pie sú jednoznačnou výnimkou. Samozrejme nie každému sadne tento typ humoru, ale ja som sa smial cely film. Najmä Seann William Scott alias Styfler je boží a už len kvôli nemu sa to oplatí pozrieť.

Zrození Planety opic (2011)

Je pravda, že tento film má veľa nelogických častí. Tie som však vnímal až pri druhom pozretí. Pri prvom som bol zatiahnutý do deja a tie takmer dve hodiny ubehli ako voda. Opice boli spravené fantasticky. Takže napriek všetkému si myslím, že plný počet si to zaslúži.

Mušiši (2005) (seriál)

Má to dobrý námet, ale nejak ma to proste nechytilo. Asi potrebujem v anime trosku akciu a tuto sa toho človek nedočká ani trochu.

Válka Bohů (2011)

To ako naozaj?Titani v tomto filme vyzerajú ako retardovaní domorodci. Celý film je úplné zhovadenie gréckej mytologie, ale to by som ešte prežil. Problém je ten, že film ako celok je neskutočná nuda. Dúfam, že niekedy už natočia poriadny film s gréckou mytologiou ako je starý Súboj titanov. Dávam jednu hviezdičku za efekty...

V moci ďábla (2005)

Výborný horor, pri ktorom mi behal mráz po chrbte. Konečne som dostal od hororu to čo vždy očakávam a to je, že sa nebudem smiať z debilnosti scenára a trikov. A aj ked síce právnické filmy nemám rád, v tomto filme sa mi to páčilo. Pre mňa jasných 5*

Insidious (2010)

Nápad celkom dobrý, ale inak neskutočná nuda. Nechápem ako to môže mať také hodnotenie. Polku filmu som pretočil, lebo som skoro zaspal. Slabé 2*.

Drž hubu! (2003)

Najlepšia komédia vôbec. Nechápem ako sa tento film nemôže niekomu páčiť. Smial som sa celý film. Depardieu zahral svoju úlohu brilatne-dal by som mu za to oscara. Kto ešte nevidel tak odporúčam rýchlo pozret. Keby sa dalo dám 6*. Bohužial sa nedá tak sa musím uskromniť len s piatimi.

Herkules (1997)

Moja najobľúbenejšia rozprávka. Nasmejem sa na tom ešte aj teraz ked si to pozriem v televízore-5*.

Iron Man (2008)

Nikdy som nebol veľký fanúšik Iron-mana. Po Zhliadnutí tohto filmu sa stal jedným z mojich najobľúbenejších hrdinov. Môže za to najmä postava Tonyho Starka, ktorého skvelo zahral Robert Downey. Chrli jednu hlášku za druhou a naozaj sa na to oplatí pozerať. Jednoznačných 5*.

Návrat do budoucnosti (1985)

Komédia, ktorú si vždy rád pozriem. Od tohoto filmu som chcel vždy mať DeLoraine:D