Vzpomínky Sherlocka Holmese - Dům U tří štítů (1994) (epizoda)

Na můj vkus příliš teatrální a bez náboje.  Brettovi docházel dech. Ta babizna, co hrála "svůdnou" paní Kleinovou byla šeredná jak noc a žádný vidoucí chlap by si o ni kolo neopřel.

Zrazená láska (2020) (seriál)

Na Turky dobrý, pár dílů bylo i vtipných. Cca do 16 dílu, pak už nuda a nedalo se to dokoukat. Jako 4 dílná minisérie by to bylo docela bezva.

Sedmipírek (1985) (TV film)

Krásná poetická pohádka mého dětství.  Vždy se mi líbil princ Kristián a Dáda.

Z českých mlýnů (1941)

Theodor Pištěk a Jindřich Plachta drží toto jinak veskrze průměrné dílko nad vodou. Mandlová si spíše jen štěkla a Zorka Janů za mne moc hrát neuměla, nebo spíše ten její podivný smutek ji prostupoval natolik, že to poznamenalo její herectví.

Cool Girl! (2023) odpad!

Není moc co napsat. Tohle dílko je ve všech ohledech tak špatné, jak jen může být. Možná kdyby mi bylo 12 let a byla bych úplně pitomá, tak snad by mne mohl snímek nějak oslovit. Herecky ubohé, dialogy strašlivé, vizuálně neatraktivní a příběh nula. Něco tak hrozného už jsem dlouho neviděla a snad už dlouho neuvidím. Od vypnutí po 15 minutách mne odradila jen snaha o objektivitu a zvědavost, jak se v dnešní době prezentuje období adolescence mladých žen. Nechápu účast starší generace hereckých tváří, asi jsou fakt finančně dost vyždímaní, že se odhodlali propůjčit k něčemu takovému.