Lovci dinosaurů (2005)

Nevím, co tak hrozného na snímku všichni mají. Jistě, dinosaurus je umělý jak levná hračka od Vietnamců, ve filmu je spousta fyzikálních a chemických nelogičností, naprosto nemožných evolučních přešlapů ( a to nemám na mysli rozťápnutého motýla, který by stejně chcípl, díky výbuchu sopky), ale ve které scifi není. Děj slušně odsýpá, dialogy ujdou a akce je dobrá. Jako celek docela zábavná jednohubka. S přihlédnutím k tomu, za jakých okolností film vznikl, tak klobouk dolů. Znám mnohem horší sračky, co jsou hodnoceny lépe. Je pravdou, že jsem nečetla knižní předlohu, takže mi její prznění nevadí. Za mne 60%.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Moc mě tento seriál nechytnul. Jestli si všichni pošuci světa a magoři najdou jako nástroj moderní technologie, nebo něco jiného je jedno. problém je v lidstvu, ne v technice. Některé díly lepší, jiné méně, po první řadě končím. 40%

211: Volání o pomoc (2018)

Slušná nálož akce a patosu, Cage jde poslední dva roky lehce nahoru, to je mu ke cti. Pravda casting nic moc, hudba taky vlažná, ale jinak to ušlo. Za mne 55%.

Mamka a taťka (2017)

Fakt docela hustá komedie, která není pro slabí žaludek. Škda jen, že to téma více nerozvedli, potenciál pro lepší zápletku by tam rozhodně byl. Nicméně já se fakt bavila, možná i proto, že mám doma pobertálního spratka, kterému bych občas taky nejraději zakroutila krkem. Za mne tři a půl hvězdy.

Výjimeční (2011) (seriál)

Nuda,nuda. Nápad není originální, ale to by nevadilo, televizní provedení, otřesné dialogy, absence humoru. Za mne 40%.

The Punisher (2017) (seriál)

Na mě moc prosté, násilné a v podstatě nudné.

Inhumans (2017) (seriál)

Laciné, hloupé a hlavně nudné

Wind River (2017)

Vizuálně zajímavý příběh, který nebýt neotřelé lokace, by byl jen pouhou tuctovou detektivkou s dnes již vyčpělou zápletkou. Banda nudících se dělňasů znásilní a zmlátí mladou, hezkou dívku, v tomto případě indiánku a ta při útěku nehostinnou krajinou zemře. Herci nudní, dialogy ještě nudnější. Za mne 60% za působivvou krajinou atmosféru.

Město (2010)

Ben překvapil tím, jak dobrou práci při režii tohoto snímku odvedl, rozhodně lepší, než jako herec. Vůbec jediné co bych filmu vytkla jsou herecké výkony. Scénář, muzika i dialogy dobré. Jako celek lepší průměr, tedy 60%.