Rozpolcený (2016)

Velmi zajímavý příběh, jehož nejsilnější stránkou není ani tak námět, jako provedení. Zatím si nejsem jistá konečným hodnocením, na to si budu muset snímek pustit ještě jednou. Každopádně Kevin se sám se sebou evidentně nenudí, co mě iritovalo byl přechod mezi jednotlivými osobnostmi, ten je totiž v této podobě zcela nereálný. Závěr vtipný.

Wanted (2008)

Velmi nadsazený příběh v němž se mísí přemrštěná, místy až bizardní akce s emocemi jak z brazilské telenovely. Herci až na Jamese McAvoye jsou kožení až běda, Angelina mává těmi svými párátky, v nichž drží zbraně brutální kadence a ani to s ní necukne.( vlastně právě ona mne v celém snímku irituje nejvíc) Přesto všechno se dá film shlédnout bez větší újmy na duševním zdraví, ale že by se jednalo o nějaké veledílo, tak to ani omylem. Dvojku už bych rozhodně nedělala. Za mne 55%.

Řím (2005) (seriál)

Na seriál dobře udělané, jen kulisi jsou na můj vkus poněkud ubohé. Za mne 75%.

Casino Jack (2010)

Velmi dobrý snímek v němž exceluje Kevin Spacey. Chvílemi se můj vkus moc rozbíhala dějová linie, ale jinak není moc co vytknout. Za mne 70%.

L. A. - Přísně tajné (1997)

Skvělý film s hvězdným obsazením a luxusní dobovou atmosférou. Za mne 80%.

Svět podle Prota (2001)

Naprostá lahůdka. Dokonalý herecký koncert Kevin Spacey a Jeffa Bridgese. Emocemi nabitý příběh, velmi chytré dialogy i nosná myšlenka celého příběhu.Krásná hudba. Kevina měli nechat hrát, ať už je sexuální predátor, nebo ne. Je to geniální herec. Za mne 1000%.

Pozemšťan (2007)

Nádherná myšlenka, bohužel zpracování a hlavně obsazení to docela zabilo. Tam, kde měly prýštit emoce se nic nedělo a naopak. I tak zajímavé, dávám tři hvězdy hlavně za ten námět.

Kouzelníci (2013)

Zábavná jednohubka, ve které je krásně vizuálně ilustrován rozdíl mezi hravou magií a na hraně se pohybujícím šílenstvím v podání skvělého Jima Carreyho, kterému to jen tk mimochodem skvěle slušelo. Za mne 60%.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

O proti jedničce bláznivější, akce šílenější a větinou i méně vtipné. I tak dobrá a veselá podívaná se skvělým obsazením a s pár opravdu hustými hláškami. Takže dvě a půl hvězdy jako celek + jedna hvězda za hlášku "Poprvé po třech tejdnech jsm se normáln vykadil." Tedy 70%

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Skvělá akční podívaná, jenž není dramatem ani thrillrem, ale spíše komedií. Navzdory vážnému hávu, se film příliš vážně nebere a po mnoha žraločích sračkách působí jako příjemné letní osvěžení. Pokud by megalodon byl jediný problém této planety, se kterým se musí lidstvo potýkat, tak bychom neměli žádný problém. Jen mohl sežrat více lidí. Dobře uděláno, herci sympaťáci, hudba ušla. Za ,mne 80%.