Hráč (1992)

Za mne nuda. V podstatě už od začátku bylo jasné jak to dopadně, napětí a drama nikde. Jak politická debata. Koukat se to dalo, ale slabota. 50%.

Ozvěny mrtvých (1999)

Silný námět, který bohužel svým zpracováním nesplnil moje očekávání. Za mne 50%.

Rozsudek smrti (2007)

Ne tak dobré jako Přání smrti, ale ušlo to. Jen mi chyběly opravdové emoce, ať už negativní, či ty pozitivní. Za mne 45%.

Přání smrti (2018)

Jo naštvat doktora Willise se nevyplácí. O tom by mohli zlodějíčci v Chigágu povídat své. Příjemná akční oddychovka, na které je veskrze sympatické to, že se stárnoucí, leč pořád v kondici Bruce netváří jako nezranitelný macho a pěstní souboje raději vynechává. Jako celek přitažené za vlasy, děj se nijak nevyvíjí, ale v rámci žánru lepší průměr. Za mne 60%.

Ant-Man (2015)

Pomalejší rozjezd, ale pak následuje plná paráda. Super akce, vtipné hlášky, super šikovní mravenci. Příjemná prkotinka, která mne opravdu dobře pobavila. Lepší jak Xmeni a jiné voloviny. Za mne 90%.

Mělčiny (2016)

Určitě lepší než Čelisti, nicméně i tak jsem se nemohla ubránit dojmu, že tu blbou blondýnu měl ten žralok sežrat i s neoprenem a to i za cenu břichobolu, pokud tedy žraloci nějaký vůbec můžou mít. Nádherná lokace, jak z reklamy na cestovku, pár slušných lekaček a to bylo vše. Ta baba si o to vyloženě koledovala, neb všechny jasné signály nebezpečí ignorovala s urputností hraničící až s debilitou. Hejna racků na jednom místě (co si myslela, že tam asi dělají, pořádají ptačí sněm?), delfiny plavoucí tak razantně jedním směrem, že ji div nesetřelili (při jejich schopnostech orientace rozhodně varující) a nakonec krvavá mršina s jasnými a neklamnými známkami kousanců. A borka sedí na bílém prkně s neonovými nápisy ( to aby ji žralok lépe viděl) a čeká na vlnu. Prostě husa. Nicméně pak sebere zbytky zdravého rozumu, co jí neuplavaly a přežije. Chudák žraloček ne, škoda ho, byť byl tak hezky umělý. Racek fešák, já bych ho poslala pro pomoc, vypadal vcelku inteligentně. Takže za mne jednu a půl hvězdy za lokaci, jednu za racka a jednu za těch pár lekaček a za to, že se to celé obešlo bez infantilních keců. Suma sumárum 68%.

BloodRayne (2005)

Strašná blbost, přitom nápad není marný, leč zpracování bídné, zvláště dialogy a hudba jsou pekelné.

Bloodrayne: Třetí říše (2010) odpad!

Bestie z hlubin (1990) odpad!

debilita, že je ten žralok nesežral všechny