Hvězdná brána (1997) (seriál)

Kultovní špička. ve své době skvělé efekty. prvních pár řad mělo náboj, švih, akci i humor. pak se to dost pokazilo. měli ho utnout tak po páté řadě. 4 hvězdy za R.D. Andersona

Simpsonovi (1989) (seriál)

Totální blbina, která mne nikdy nechytla. I když se seriálu nedá upřít jistý náboj, smysl pro ironii a sarkasmus. Budu možná jediná, ale nikdy nebudu fanoušek Bárta Simpsna a jeho rodiny.

Violetta (2012) (seriál) odpad!

Dříve na to dcera nadšeně koukala, dokonce šla do kina na jakousi projekci s hlavními protagonisty. celým bytem se nesly "úžasné hity" od hereckých velikánů - hlavních hrdinů, pak najednou přišla s tím, že je to o hovně a kde byla Violetta..... Pár dílů jsem se koukla s ní, no nuda děsná (možná jsem na pochopení stará), herci tam vůbec nejsou. děs, snad nic horšího pro puberťáky jsem v životě neviděla, ale je fakt, že jsem ještě neviděla hodně...

Královská dvojčata (2010) (seriál)

Blbina, ale když se na to dcera dívala, jukla jsem s ní a občas se i zasmála. Je to tak jednoduché, nekomplikované, ale ne odpad, jsou mnohem horší.

Druhý dech (1988) (seriál)

Mně se Druhý dech líbil tehdy a i v dnešní době se na něj dalo koukat. herci hrají dobře, rozhodně se snažili víc, než dnes v nekonečných seriálech. ve své době měl co nabídnout. dnes spíše retro.

Dynastie (1981) (seriál)

Ze začátku jsem tento seriál docela "žrala" zvlášť Alexis byla moje favoritka. časem, tak jako vždy, začal upadat. Nicméně si myslím, že už pro tu první polovinu (které bych dala 80%), musím dát alespoň půlku.

Teletubbies (1997) (seriál)

dceři se to líbilo, mě to přišlo úplně ubohé. tak jsem to raději rychle nahradila večerníčky na videu. za její úsměv dávaám 2 hv.

Zorro: Meč a růže (2007) (seriál)

Pěkné kostýmy, v mezích možností koukatelné výkony herců, žádný děj. Kdy by to mělo 20 dílů, tak je to fajn seroš na nedělní trávení oběda. na telenovelu přívětivě snesitelné.

On je žena! (2005) (seriál) odpad!

Nápad vcelku vtipný, jen zpracování strašné. nudné, hloupé.

Mladí a neklidní (1973) (seriál)

Shlédnuto pár dílů na mateřské. hrůza a děs. jednu hvězdu za kostýmy. Ty hadříky co tam nosili, se mi fakt líbili.