Na hraně zítřka (2014)

Skvěle natočeno, vynikající zpracování triků, zajímavý scénář a excelentní výkon hlavního hrdiny. to vše dělá z filmu skutečný zážitek.

Dřív než půjdu spát (2014)

Tak nevím, V hodnocení jsem tentokrát dost váhala. Velmi dobrým se ukázal nápad s postavením diváka na úroveň Christine. Tedy vtáhnout je do děje s postavami, u kterých hlavní hrdinka neví, zda jim má věřit, nebo ne a divák je v tom s ní. Tvůrci si pohrávají s Christine i divákem jako kočka s myší, člověk nikdy neví, co je pravda a co lež. S přibývajícími indiciemi se jim stále mění pohled na postavy a skutečnost, což mě dost bavilo. Ve snímku rozhodně nechybělo napětí, drama, hloubka. Jen ta hloubka mohla být hlubší, postavy i děj se měly více vyvíjet, a také logika dost pokulhávala. Přiznám se, že pro mě zůstával Ben Benem až do odhalení (holt detektiv ze mě nebude), ale i tak si s tím mohli tvůrci více pohrát. Každopádně herecké výkony byly luxusní. Za mě 75%.

Mravnost nade vše (1937)

velmi dobrý a vtipný film, jenž se svou kvalitou dost vymykal běžnému stylu. vynikající Hugo Haas i ostatní.

Lovec senzací (1987)

velmi pěkně zpracované, Laufer výborný, atmosféra celého filmu velmi přesvědčivá. takový malý herecký koncert lahodící oku i duši.

Domina (2010) (TV film)

Škoda dobrého příběhu i dobrých herců. Způsob rozdělení obrazu rozhodně v tomto případě byl spíše na škodu. I herecké výkony jinak vynikajících protagonistů působily nějak křečovitě až bezpáteřně. Celé to bylo zbytečně dlouhé a natažené. Závěr zase nedotažený. Taková velmi průměrná televizní inscenace.

Fantastická čtyřka (2015)

Přiznám se, že jsem něco čekala. Alespoň akci, dobré triky, hezký obličeje. A nedočkala jsem se. Nebo dočkala....nudný, nepřehledný dílko bez ambicí na cokoli jiného, než zapomenout. Zvláště ubohost triků mě dostala. Film z roku 2005 alespoň bavil, teď nic. Měla jsem co dělat, abych to dokoukala i při žehlení. Škoda peněz, kdyby natočili 94 minut o tom jak rostou bonsaje, bylo by to zábavnější.

Divoká dvojka (2015)

Docela vtipná neakční komedie, ve které se pořád něco děje i když k akčním scénám to má daleko. Sofia je dost dobrá, Reese statečně sekunduje. Film roku to není, ale pobaví dobře.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Jako vždy velmi dobrá podívaná, i když ne tak dobrá, jako ty předešlé. tak nějak dochází náměty. Také mne mrzí že Jeremy Renner nedostal šanci více se projevit. Každopádně Tom je pořád štramák, ten chlap snad vůbec nestárne, jen lehce dozrává. Akce dobrá, napětí bylo, dialogy nikdo moc nečeká, scénář mírně zmatený, konspirace veliká. za mě za 80%.

13 duchů (2001)

Vtipné, místy dramatické a celkově povedené. hezky se na to koukalo. snad jen trochu natažené. horor to není, komedie chvilkami. duchové se povedli.

Kat: Válečná zóna (2008)

Brutální, zmatečné a hlavně beze smyslu. Chápu, že komiksová předloha byla plná násilí, ale zde bylo bezúčelově splácáno vše dohromady. jako když pejsek s kočičkou vařili dort, akorát že byli naspeedovaní čert ví čím. Jedna hvězda za hudbu.