První večeře (2021) (pořad)

Kuchař  má  opět   nový  pořad . Každý  se  nějak  živí . Sice  je  to  divné , sledovat  lidi  u  jídla  ,   komentovat  to ,   a  poté   jěště  čekat , že  spolu  začnou  cestu  životem . Fakt  trapas .  Ale  Simone  byla  fan  a  proto  dávám  * . Jinak TV  Prima  zřejmě začala  akci  -  JAK  PŘIJÍÍÍT   O   DIVÁKA .  Nejjdříve  trapná  1. Mise  a  nyní  tohle .

Co ste hasiči - Hasičský ples (2021) (epizoda)

Myslím , že  asi  nejlepší  díl  z  celého  seriálu . Nakonec  si  divák  zvykne  na  dva  důchodce , kteří  udávají  směr v tomto díle . Žhavé  jiskry  dobrá  parta  muzikantů , i když  to  je  silné  slovo , a Kopta  žhavil  klávesy  do  plnejch .  Čili  shrnuto - Rychlý dost  dobrý , Kopta  rovněž  i  oba  tatíci . Jo i ti  mladí  co  spolu  choděj  a  zažívají  první  společné  chvilky  společně  v  životě  také  fajn .  Myslím  , že by  mohlo  být  i  pokračování . Takže  za  celý  mini seriálek  dám  * * *  .

Tom Clancy: Bez výčitek (2021)

Tak nevím , co bylo smyslem  tohoto  , poněkud  zmatečného  filmu . Nejdřív nějaká mise , která byla past , pak se někdo mstí  a  nakonec se rozhodne hlavní hrdina  to  nějak  řešit . Do  toho  zvláštní  výběr  herců , tedy  hereček , spíše  jeho  kolegyně , která  je  bez  výrazu a  samozřejmě  není  běloška . To  je  snad  jasné . Vše  musí  být  vyváženo  , aby  byla  spokojenost  na  celém  světě . A  to  je  , zřejmě  ,  smyslem  většiny  filmů z  daleké  ciziny .

Večírek (2021)

Suchánek  nezklamal . A  Nela  je  stále  kus , leč  to  je  žalostně  málo . No  je  po  létě  a  já nyní  přidám  * , protože  M.  Taclík  -   VLASTNĚ  PERLIL . Některé  vtípky  Rodena ve sklepě  a Čekyho   byly  trochu  za  hranou  , ale  jinak  pár  gegů  tam  bylo . To  zase  jo . Prodejce  ,,levných "  vysavačů  taky  ušel  a   " opilá "  Tatiana  taky  dobré . No  a  šofér  autobusu  mohl  být  Vašek  Kopta  , ten  by  si  to  užil .  A  dialog  Langoše  s  Tánˇou  v  autobuse  dobrej  záběr .  Takže  s  odstupem  času  dávám  za   * * .

Rozhněvaný muž (2021)

Na  můj  vkus  dosti  brutální   , ale  spád  a  napětí  to  mělo . To  se  musí  nechat . Ovšem  jak  říkám ,   pro  mne  místy   drsnééé .

Mrazivá past (2021)

Nějak  se  to  trochu  táhlo . Některé  scény  byly  zřejmě  točeny  v  ateliéru  ,  což  je  ke  škodě .  Jinak  napětí  to  mělo  a  hlavně  vše  dobře  dopadlo . Takže  slabší   * * * .

Co ste hasiči - Za Frantu! (2021) (epizoda)

Nejméně  pohledný  hasič  a  jde  na  dračku . To  už  je  scifi . Další  slabý  díl  , který  ovšem  okořenila  nožka  redaktorky  ,,šprajcnutá "  v  zábradlí  a  Benešová  v  trikotu . Tudíž  dám  * *  . Jo  a  závěr  k  zamyšlení . To  tedy  jo . Myslím  to  v  dobrém . Často  se  honíme  za  kravinama  a  zapomínáme  na  základní  hodnoty  v  našich  životech . Což  jsou  vztahy , pomoc  druhému  a  tak  podobně . Takže  za  ten  závěr  dám  hvězdu  navíc .

Co ste hasiči - Pálení čarodějnic (2021) (epizoda)

LEPŠÍ  už  to  nebude  . V  tomhle  jsem  si  zcela  jist .  Bude   snad  v  dalších  dílech  nějaké  překvapení ??  A  hned  si  odpovím ,  ne .  Tedy  , asi   neee .

Giordano Bruno (1973)

Tak  jsem jej  konečně  shlédl  v  Tv . Ovšem  dílo   je  to  poněkud  zdlouhavé , často postavy  jsou  uječené , některé  jeho  myšlenky  dost  mimo  , ale  některé  zase  velmi  dobré . Jinak  zahrané  výborně  všemi  herci  , ovšem  hudby  podivná . I  když  v  roce  výroby  tohoto  filmu  asi  strop . Inu  budiž . Já  jsem  byl  celkově  mírně  zklamán  , ale  účel  film  splnil . Ukázal  nové  myšlení  jedince  na  chování  církve  ve  světě . A  to  také  šlo . A  tudíž   v  tomto  ohledu  * * * a půl * .

Válka zítřka (2021)

TVL   kravina  na  druhou . Ti  jěštěři  humus  a  jen  střílečky  a  masakr .  Tedy  skoro . Komu  se  tohle  líbilo  za  plný  počet  , NECHÁÁÁPU  .