Vražda v Orient expresu (2017)

Známí herci , různé efekty , osobitý Branagh , sníh, hory , široká spolupráce několika zemí a výsledkem je lepší detektivka . Stačí to ? Pro mne , tak nějak, ani neee . Včetně dabingu , ten se nevydařil . Bohužel .

Královna z Katwe (2016)

JOOOO, šachy to je hra . Musíš u teho hodně mysletˇ a přemyšletˇ . Fiooona to dala . I když její život nebyl lehký . CHudák starostlivá máma , to také neměla jednoduché . A kouč to dobře vedl . Čepku z hlavy dolůůůů .

Nit z přízraků (2017)

NEVŠEDNÍ , zajímavý , neobvyklý, výborný film . Těžko zařaditelný .A vynikající Daniel . Bravooo.

Cesta divočinou (2017)

FAAKT UBOZE SLABÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!Nedoporučuji .

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Divný konec , divný propletený příběh , Woody dost dobrý , policajt - mámin mazánek , včetně jeho matky nesympatičtí od začátku . Na to jak všichni , tedy skoro , o tom mluví jako o jednom z nejlepších filmů roku , pro mne lepší průměr . Asi nějak těm ,, výborným ,, filmům , nerozumím .

Špunti na vodě (2017)

Taková slabší , trochu naivní , nenáročná , rodinná podívaná . Místy i ztráta času . Přesněji velkými místy .

Stopy spravedlnosti (2017)

VYDAŘENÁ akční , spletitá , napínavá podívaná se stále dobrým Brosnenem . Jackie se stále ptá , KDO zabil jeho dceru , leč neberou jej vážně . Tak se do toho opře , aby věděli , že to myslí vážně . A na závěr se to dozví . Zatím nejlepší akční film v tomto roce . Tedy pro mne . Mohu doporučit .

Milada (2017)

VEELMI slabý scénář , podivný střih , nelogický postup v ději , amatérská režie , prostě totál propadák . TOHLE není hodno , veliké osobnosti , Milady Horákové . Jsem velmi zklamán .

Slepý (2017)

,,NAPÍCHANÁ ,, Demi , myslím tím obličej a Alec v rádo by , romantickém příběhu o lásce ve zralém věku . Jednoduchý scénář v němž je Demi zprvu velmi odtažitá , chladná , a pak náááhle roztaje . Divné .

Zmenšování (2017)

Pro mne příjemné překvapení a opravdu skvělá Hong CHau . Vedle ní Matt , v podstatě jen sekunduje , sice obstojně , leč ona jej zastínila . A to je Matt výborný herec , to jooo . Někteří odcházeli z kina lehce zamyšleni , tedy včetně mne , takže Payne a Taylor splnili své scénářské ambice na 150 % . Výborný film také o tom , že je třeba někdy se dobře rozhodnout , co dál v životě . A to občas potká každého , atˇ jsme malí či dost velcí . Za mne čtyři a půl .