Deleah

Deleah

okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 3.7.2016  01:03

Ačkoliv je Šílený Max de facto jen ježdění náklaďákem, tak jsem se i docela bavila. Dějovou hloubku by to mohlo mít o maličko větší, protože aby hlavní hrdina byl jen křoví, tak to je vyplýtvaný potenciál. Naopak Furiosa byla hustá a příští díl by mohl být o ní a na Maxe se vyprdnout. Poslední věc, která se mi moc líbila jsou detaily jako vytuněný auta, bizardní pojízdná kapela, ale ty už to zas až tak nezachrání.

• 27.12.2015  22:07
    Kanibalové (1980)

Ó jé, film je to vskutku naturalistický a zneklidňující. Nejhorší je ta představa, že kolem se opravdu pohybují jedinci, kteří se sice hlásí k vyspělým národům, ale jinak jsou to zdegenerovaný svině, na které nemá žádný domorodec. Nic ve filmu mi nepřišlo přehnané, je to zobrazení nejhorší lidské špíny, hlavně co jsou někteří schopni udělat jinému člověku. A fakt mě nijak netrýzní na duši, že při natáčení filmu zemřela zvířata, zvlášť když byla stejně nakonec sežrána.

• 26.3.2015  11:46

Po těch všech politicky korektních upírech, teen patosu a nánosu třpytek, které všechno ohledně upírů jen všem maximálně znechutili se objevilo konečně něco, tento film, který ukazuje, že není všem nocím konec. Natočeno jako dokument o domácnosti, kde žijí čtyři odlišní upíři, ale právě proto to asi funguje a situace, které z toho plynou jsou sympatickou směsí parodie, černého humoru a sarkasmu. Pokud by se točilo víc takovýhle filmů o násoskách, tak by to bylo jen dobře.

• 7.3.2015  16:53

To byl ale zase jednou zážitek, člověk věčně nevěřícně kroutí hlavou, ani smát se tomu moc nejde pokud nepočítám nějaký ty nervozní zhnusený úšklebky. V hlavních rolích ošklivá tupá nána, která si musí googlit slovo sex, a slizký necharizmatický despota, který by si taky měl zkusit vygooglit co je to BDSM než s tím začne otravovat a cpát lidem smlouvy. Dohromady párek trapáků. Chemie mezi herci nefunguje, dialogy jsou blbý až to mlátí dveřmi, celý je to hrozně nudný a přes kopírák Twilight. Je to vážně prdel, když se enormního marketingu dostává takovýmto sračkám, které nejsou ani dobrým pornem ani dobrou romantikou, ale zato jsou role model pro všechny amatérské děvky.

• 14.2.2015  00:17
    Ztracená budoucnost (TV film) (2010)

Ať se stane cokoliv, klidně zombie apokalypsa, lidstvo zapomene písmo, v táboře nebudou mít ani stany, natož třeba plot na ochranu před zombíky, tak jediní jedinci, kteří zbydou budou kozatý pěkný holky a namakaní kunďáci s účesem podle poslední plážový módy a s vždy dokonale vyholeným podpaždím, protože to je přece základ. Ten žlutý prášek musel být asi koks jinak to nevidím.

• 18.10.2014  00:28
    Mama (2013)

Bože, vždycky si říkám, kdo na ty schizofreničky leze (navíc i pěkně hnusný mařky dokud byly při životě), pak to takhle dopadá. Ale jo horor se mi líbil. Žádná z postav nenasírá svým chováním a těch děvčátek jsem se i párkrát lekla.

• 4.10.2014  14:09

Z dokumentu nejsem nijak zvlášť nadšená, ale ani zklamaná. Pokud někdo miluje True Norwegian black metal, tak si automaticky může přičíst další dvě hvězdy. Dobrá zpráva je, že se zde nekoná žádný úvod do black metalu, ale předpokládá se, že divák stejně nebude nikdo nezasvěcený, takže asi tak. Stěžejní částí jsou rozhovory s vybranými osobnostmi. Pro mě nejzajímavější byly ty s Vargem, který k vzteku všem, co v to doufali nepotvrdil, že je pomatený satanista. Mám hodně daleko k jeho obdivování, ale jeho komentáře mi přišly nejlepší co do vyjádření myšlenek a byl i místy celkem vtipný "...he found Dead, dead in the bed." Nemůžu si pomoct, fakt se mi ten rým líbí. Hlavní postavou a jakoby průvodcem dokumentu je Fenriz, což je sympaťák a to jeho vandrování po lesích a městech mělo takovou úžasně chladnou atmosféru, takže bych mu i odpustila, že místy mluvil z cesty. S dalšími účinkujícími už to tak slavné nebylo. Frost mi přišel jako mimoň a ostatní přizvaní tam taky bekali nějaké nesmysly a snad tam byli do počtu, protože ty jejich historky a komentáře za moc nestály.

• 1.9.2014  23:34

Přirovnala bych to k Avataru, stejně tak blbý.

• 31.5.2014  11:01

To že je většina lidí úplně blbá a nezajímají je jiné články než které začínají titulky "Známá moderátorka vystavila svoje sexy stehýnka" a "Pánové, tahle kočička vyvětrala svoje trojky a je k mání." neznamená, že to ospravedlňuje existenci kreatur jako je Novotný a jeho ex-sexshop prodavačky, v současnosti rádoby novinářky společenské rubriky, jejíž jméno jsem si pro pořádek ani nezapamatovala. Hájit si i tu nejzdegenerovanější práci může jen arogantní narcis nebo vypatlaná nána, která doufá, že se i ona jednou stane tou druhořadou celebritou až ji jednou osouloží Leoš Mareš. Bohužel, dělníci bulváru dostali prostor se předvést i na jedničce a i když si budou tvrdošíjně stát za tím, že kdyby to nedělali oni, tak by to dělal někdo jiný a prachy hlavně prachy jsou to nejdůležitější, tak nejsou vlastně o nic lepší než ti jejich čtenáři, od kterých se i knedlo Novotný snaží teatrálně dávat ruce pryč.

• 27.5.2014  11:56
    Avatar (2009)

Kdyby to nebyla tak patetická hnusná sračka, tak bych tu taky jako všichni ostatní tleskala a rozplývala se nad dokonalým vizuálem. Naštěstí jsem film neviděla v 3D, ani 2D, ale na počítači jako mizerný kinorip z Ruska a ten mi odhalil pravdu, kterou zářivé barvičky maskují na 100%, takže i jinak rozumní diváci odchází s pocitem, že viděli nejlepší film všech dob. Opravdu nedokážu pochopit, že tu dějovou prázdnotu, která nemá nic lepšího než podívejte, zlý bílý člověk chce zničit hodné domorodce, nikdo nevidí. A to nehorázné množství totálně absurdních momentů, zvratů a dějové nelogiky, tak z toho jsem měla po skončení řádně vykroucené oči. Vážně jsem čekala od Jamese Camerona víc, tímhle u mě skončil a na další tvorbu senilnějícího hipízáckého dědka nejsem zvědavá.

• 24.11.2013  16:15
    Stážisti (2013)

Další průměrná komedie, i když asi tak do první poloviny mi přišla mnohem lepší. Víc mě bavilo, jak ti dva odepsaní prodejci vůbec nezapadají mezi ty šprty a genie z Harvardu, nechytají se při seminářích a teambuildingových akcích a už vůbec nic netuší o současné popkultuře. Pak se to právě asi v polovině zlomí a všichni v sobě najdou googlerství či jak to bylo a úměrně s narůstajícími pozitivními vztahy roste trapnost, která vrcholí při závěrečném vyhlašování výsledků. Je jasné, že to Google sponzoroval a dali si proto záležet, aby to vypadalo jako pracoviště roku a shazovat jejich drblé metody náboru zaměstnanců tudíž nemohli pořád. Naopak ve vhodnou chvíli museli otočit a udělat z toho náborové video, které přesvědčí ještě víc mladých a talentovaných, aby se upsalo Googlu. No kdo by tam nechtěl pracovat? Asi já.

• 8.11.2013  15:54

Vesmírní kanibalové a Pán prstenů, Vesmírní kanibalové a Hobit. Pořád mi to přijde trochu zvláštní, kam to nakonec Petera zaválo, ale už si zvykám. Dialogy jsou tu často typu těch sejrovatých, ale vůbec to věci nevadí, protože sami tvůrci z toho museli mít prdel a já se taky několikrát zasmála, takže no problem. Masky byly slabší, ale i tak mě dokázala znechutila například odklápěcí lebka. Navíc si je dělal Peter sám doma, zápal a talent jednoznačně obdivuji.

• 1.11.2013  21:54
    Frankenstein (1931)

Film beru jako po právu klasiku ve svém žánru. Též Karloff zahrál svůj part skvěle. Bohužel ani pro to se ale neutrhnu s hodnocením a nehodlám dát víš jak tři hvězdy. Film působí v některých částech dost naivně a spíš něž strach vyvolá lehké pousmání. Důvod dávného úspěchu Frankensteina je podle mě v tom, jak bylo tehdy silné křesťanské smýšlení. Takové hraní na Boha muselo běžného člověka děsit a pobuřovat víc, než samotná přítomnost šíleného vraha. V téhle rovině to ale dnes bude chápat málo lidí, a mám pocit, že bez trochy dogmatického přístupu k věci by to neslavilo ani takový úspěch v minulosti.

• 19.10.2013  12:53
    Taxík (TV pořad) (2008)

Jednou s nimi jel i jeden z mých nejoblíbenějších debilů, teda kamarádů. Udělali z něj debila ještě většího než je a od té doby mám Taxík o trochu raději.

• 18.10.2013  21:44

Všichni jsme svině, ale to už vím.

• 18.10.2013  21:38
    Šmejdi (2013)

Když na mě někde řvou, vyhrožují mi a cpou předražený zboží, který nechci, tak to z pohledu logiky důchodců vypadá jako boží místo, kam stojí za to se vracet. Vážně v sobě momentálně nenacházím pochopení pro jejich jednání. Blbá hlava je holý neštěstí. Kvůli slevě několika korunu zaplavují pravidelně v čtvrtek Kaufland a aby nemuseli platit 30 kč regulační poplatek jedou přes celé město do lékárny, kde ho nevybírají. Korunka ke korunce a mají evidentně na deky za 5 tisíc, "léčivé" lampy za 15 tisíc a nádobí od ťamanů za 25 tisíc. Měli se ve škole naučit počítat, pak by takhle nedopadli. Možná bych i politovala někoho, kdo tam byl jen jednou a dopadl blbě, ale blbci, kteří tam jezdí každý týden a nedají si pokoj, můj soucit nemají.

• 22.9.2013  01:56
    Metalocalypse (TV seriál) (2006)

Když jsem jako první viděla videoklip I ejaculate fire, tak jsem byla ,,To jako vážně?" Pak jsem se konečně dokopala podívala na seriál a konečně mi to zapadlo ,,This is brutal!"

• 4.9.2013  23:29
    EZO.TV (TV pořad) (2009)

Cizí prachy nelituji, takže ať si tam volá každý jak chce. Mimochodem já taky umím věštit z vody a brambor. Účtuji si směšnou částku 1000 kč/hod. Na objednávku dělám i voodoo. A pro fajnšmekry jsem schopná sehnat i pár zdegenerovaných prasnic s odoperovanou půlkou mozku, čistě jen pro ten pocit autenticity.

• 4.9.2013  14:23
    Volejte Novu (TV pořad) (2003)

Pořad plný samochvály a dementních dotazů. Zrovna nedávno jsem se v inkriminovanou dobu vyskytla před televizí. Dovolala se jim tam nějaká paní a bezelstně se zeptala jestli si může Voyo pustit i na notebooku nebo jestli to jde jenom na počítači. Já hnila. Se znechuceným ,,To si ze mě dělají prdel" jsem to vypla a zbytek dne strávila přemítáním o genocidě blbců.

• 1.9.2013  15:01

No hnus aneb jak převážila forma nad obsahem. Chudák předloha Alexandra Dumase byla znásilněna takovým způsobem, že ani terapie a dlouhé sezení pod teplou vodou jí už nepomůže.

• 23.8.2013  22:11

Chudák dívka dosud obtěžována jen vesnickým machem, je poslána svým otcem do ponurého domu svého nového manžela (asi díky tati), kde ji jedinou společnost dělá tančící nábytek (alespoň ty drogy jsou). Pomalu poznává manžela, nejprve to děsivé nemyté zvíře, ale posléze zjišťuje, že to není takový cyp, za jakého ho měla a že se umí i chovat, když mu nějaký nábytek dobře poradí, a zamiluje se do něj. V následujících událostech musí manžel prokázat svou odvahu proti lynčujícímu davu vedeného zhrzeným bývalým nápadníkem své ženy. Poté co nápadníka krutě zabije si může konečně vychutnat přízeň své ženy a žít pravděpodobně šťastně až do smrti (jak jinak). Jsem pro, aby to natočili i jako temné psychologické drama s trochou mysteriózních prvků.

• 21.8.2013  11:54

Jsem dost zklamaná. Dvě a půl hodiny dlouhý film a dají tam dvě akční scény?! Několikrát jsem se v průběhu filmu přistihla, jak myslím na to, kdy už bude konec. Prostě nuda. Vtipné hlášky jsou slabé a je jich jako šafránu, což není pro potenciální letní blockbuster zrovna ideální. Chybí tu nové nápady. Prostě Piráti hadr. Verbinski si asi řekl, že když se to takhle jednou líbilo, tak není důvod nic měnit. Stačí nahodit jiný kabát, lidi to sežerou a on vydělá balík. Blbý, že mu ty počty nějak nevyšly. Vrazit totiž většinu peněz do efektů už pár let nefunguje. A já na tom filmu opravdu neviděla nic lepšího. Postavy jsou tu dvojího typu Tonto a ten nezajímavý zbytek, přesně jak v Pirátech. Kecy zbytku natahují stopáž a aby s nimi divák nějak hlouběji seznámil, tak na to tu paradoxně nezbývá čas. Typicky jen na efekt je tu Helena B. Carter. Kanón v noze a paruka. Ta paní snad vyžaduje pro každou svou roli excentrickou paruku, jinak si to neumím vysvětlit. Hammer, ač hlavní postava se taky moc nepředvedl. Sečteno podtrženo, okradlo mě to o čas a slibovanou jízdu to nenabídlo. Pusťte si proto raději něco jiného.

• 16.6.2013  22:17
    30 Seconds To Mars: Up in the Air (hudební videoklip) (2013)

Myslím, že v tomto případě platí, že méně je někdy více. Těch motivů tam bylo příliš moc. Když se rozhodnu, že budu dělat něco artového, tak to automaticky neznamená, že tam naperu všechno, co můj zdrogovaný mozek vymysli.

• 2.6.2013  00:49
    Písečná smrt (TV film) (2009)

Kdyby zkrátili nezáživné a hodně slaboduché dialogy asi tak o 98% a místo nich přidali více komparzistů, které by mohli červi drtit a požírat, tak určitě přihodím ještě jednu hvězdu. Bohužel scénář měli na starost nějací mentálové. Z potenciálně slušné vyvražďovačky a akce, jediných to dvou možných polí působnosti tohoto filmu, se to místy zvrhává ve velice zduřelé dialogy o nějakém smyslu života či co a celkově mě s tím dost prudili. Za mě tedy nebrat.

• 31.5.2013  00:00

Rozhodně stojí za zhlédnutí. I když tvůrci předvedli okázalou tupost a neoriginálnost v dějové linii, tak dokázali předložit několik památných momentů, na které všichni rádi v hospodě zavzpomínáte. Parisina smrt tu už byla zmíněná asi stokrát a všichni víme, jak byla úžasná. Celkem slušné bylo i zalévání do vosku a mučící nástroje. Škoda, že těch nevyužili trochu víc. Takový fajnšmekr zabiják by si svou přibližně 356 oběť už uměl vychutnat a ne ji jen nemotorně bodat. Takový krásný potenciál.

• 27.5.2013  22:31

Tedy, sama jsem překvapená, jak se mi to líbilo. Krásná, vtipná a milá romantická komedie. Jako výrazné pozitivum bych vyzdvihla, že se režisér úspěšně vyhnul všem 1000 krát obehraným a kýčovitým scénám. Sympatičtí hlavní hrdinové a vizuál included.

• 23.2.2013  00:16

Půl hvězdy za scénu s tanečkem Onche a heteráka, který pak následně zjistí, že se žhavě neotíral o Korejskou studentku, ale právě o Onche. A druhou půlku za dozajista upřímné city Paris.

• 22.2.2013  23:27

Pro zdejší pseudointelektuály pětihvězdičková záležitost, pro mě zdlouhavá nuda. Až na pár dobrých scén je to velice důležitě a hodnotně se tvářící ptákovina. Nemá to žádný patrný děj, i ti co tady tomu napařili plný počet nebudou schopní říct o čem to bylo. Jo, jasně bylo to něco o lidstvu a jeho vývoji. Dovedu si u toho představit měšťák se zálibou v dohadování se o tom, co čím chtěl autor říci, ten si tam určitě najde plno metafor a jiných záludností, které se bude pokoušet vysvětlit, aby sám sobě dokázal, že na tohle má. Ve výsledku na csfd letí hodnocení k 80% ačkoliv každý trochu soudný člověk řekne že je to přeceněné.

• 14.1.2013  14:25

Jako vždy krásné modelky a jako vždy pár trapných rádoby umělců. Nejhorší byla snad Nicki Minaj, ale alespoň jsem se mohla zasmát té její úporné a trapné snaze být za módní ikonu, i když ve skutečnosti vypadá jako klaun, kterému hráblo.

• 14.1.2013  14:09

Modelkám to moc slušelo a návrháři odvedli opět skvělou práci. Jediné, co mi vadí je, jak se na molo mezi modelky snaží pořadatelé nacpat co nejvíce pop "idolů". Kdyby už nic jiného, tak tam nemusel být Beaver, jo, já vím jak se to píše, ale takhle se mi to líbí víc, je to prostě bobr.

<< předchozí 1 2