Black Panther (2018) odpad!

Čmoudí totální srajda. Ztráta času.

Únos (2012)

Přiběh s dobrým potenciálem, bohužel dost levné provedení a slabý casting to sráží... Za zajímavý závěr zvyšuji na 3*.

Tři muži na zabití (1980)

Rozvleklý film, dostane spád až ke konci. Z mého pohledu nic významného. Kdysi nejspíš dobré, dnes spíš průměrné až podprůměrné krimi. Určitě ne thriller ani drama.

Okno do ložnice (1987)

Dobrý námět, ale obsazení toho idiota Guttenberga tomu těžce uškodilo. Jeho jelimánkovský úsměv i v situaci kdy by mu nemělo být do smíchu + jiné jeho typické projevy, tomu filmu těžce škodí. Bez něj by ten film měl minimálně o * víc.

Duna: Část druhá (2024)

Vůbec nechápu tady to velké nadšení. Stejně jako u předchozí části - jsem zklamán a málo co se mi na tom líbilo.

Westworld - Pasažéři (2018) (epizoda)

Jo. Tenhle díl je dost překombinovaný. A nechali žít toho černého blba, který mě celý seroš prudí... Žádná postava tam není tak nasírací jak on... No jsem rád, že Dolores přežila a těším se na další sérii :) Jo, tenhle seroš mě docela baví :)

Havran (2012)

Nechápu, jak jsem kdysi "hodně dávno" s nadšením četl všechno od Poea. Dnes to dílo celé vidím jako mega srajdu první kategorie...

Alamo (1960)

Příliš dlouhé a příliš ukecané.

Kapitán Phillips (2013)

Film o korektní stupiditě současnosti. Místo aby hned na začátku poslali pár čmoudů ke dnu, prodrbou miliony dolarů na záchrannou akci + 33 let budou platit jednomu čmoudovi hotel. V dávnější minulosti bývaly ozbrojeny všechny námořní lodě - i ty obchodní. Dnes si místo zbraní na loď nainstalujeme "kropiče na zahrádku" a pak se divíme...

Konec rozkvětu (1972)

Tolik nesmyslů v jednom filmu jsem už dlouho neviděl... Škoda, potenciál to mělo dobrý.