Gia (1998) (TV film)

Zajímavý filmeček. Nádherné, nádherné holky. Kromě výkonu Angeliny, chválím také skvělou Mitchell. Jinak už k tomu není potřeba nic víc psát, vše už tady někdo napsal.

Kašlu na lásku (2003)

Velmi jsem váhal jak to hodnotit. Byly momenty, kdy jsem to chtěl zabalit a ani se nedodívat, nakonec jsem to vydržel a je pravda že něco mne zase docela pobavilo, výkony hl. postav jsou také velmi dobré. Takže výsledkem jsou 3*.

Vymítač ďábla: Zrození (2004)

Dost slabé - tak na jednu *, ale za moji oblíbenkyni Izabellu přidávám ještě jednu *.

Jak jsem balil učitelku (1998)

Netradiční a skvělý příběh. Nemohu hodnotit jinak, nemá to totiž chybu. Příběh, režie, herecké obsazení, výkony, kamera a nesmím zapomenout pochválit ani povedený český dabing (ČT). Ještě, že to ČT uvedla pod názvem Rushmore, což je daleko výstižnější, než stupidní a lacinný název, který tomu dali (zřejmě) čeští a slovenští ditributoři...

Nebezpečné hry 3 (2005) (TV film)

Stručně: jedna * za holky a jedna * za dokonalý závěr ;-)

Comeback (2008) (seriál)

Seriál zatím běží, tzn. že hodnocení ještě můžu snížit nebo zvednout. Zatím 3* - na 4 by se to dostalo okamžitě, kdyby tam nehrál Matonoha. Jinak jeden z "nej" současných českých seriálů, z hlediska světové konkurence je to slaboučké, ale někdy jsem patriot ;-)

Dlouhý víkend (2005)

Komedie, s několika drobnými originálními gagy. Např. to "mokré" stehno mě fakt rozesmálo - prostě ze života ;-) A některé ty prostřihy home-videa byly taky dost dobré. Tento film by měl i na 4*, ale chtělo to v pár věcech dotáhmout, současný stav na mě spíše působí jako "rychle to natočit a hned to prodat" film.

Taxík (2002) (seriál)

Tento seriál mi moc nesedl. Viděl jsem jen pár dílů, a ty byly dost nuda. Myslím, že před 15 nebo 20 lety by to bylo dobré. Dnes je to slabota. Existuje mnoho lepších.

Hřích (2003)

Slabé. Za nejslabší (z hlediska scénáře) však považuji amputaci ruky jedinou ranou z pistole a pak bez zaškrcení pokračování v dlouhé akci. Ehm, no průtok krve je v tom místě asi takový, že by do 3 minut byl v bezvědomí a do dalších 5 tuhý..., zatímco mu z toho skoro ani nic neukáplo..., ale je to jen film, že - ten snese všechno, že ;-)