Záhada Hory mrtvých (2013) odpad!

Panebože, PROČ???!!!!!! Proč se takhle zajímavého a děsivého případu ujme banda kreténů a udělá z toho totální americkou sračku?! O případu Djatlovovy výpravy vím hodně,a když pominu fakt, že většina informací ve filmu byla mylná, tak navíc tato slátanina je velmi neuctivá k obětem z r.1959. Pokud dělám film o skutečné události, která se stala skutečným lidem, tak si alespoň z internetu dobře opíšu jejich jména, proboha! Udělat z jejich tragédie takovouhle sračku, to je opravdu hnus.

Žralokonádo (2013) (TV film) odpad!

"Hej, Brendo, jsi dnes nějaká divná, jsi v pořádku? Svěř se mi." - "Víš, Brandone, dnes jsem otevřela svůj školní batůžek a byl v něm žralok, jsme z toho trochu rozrušená." - "Už jsem o tom slyšel, ale neboj, Steve nás zachrání. Má totiž motorovku a brokovku a super auťák, do kterýho neteče a veze s sebou neskutečnou čubku jako návnadu."

Bahno z Mississippi (2012)

Naprosto souhlasím s J*A*S*M, mohu dodat jen tolik,že tenhle kousek je takovou něžnou perličkou v lastuře nalezené v bahně dnešní filmové tvorby.

Havran (2012)

Pro nás - milovníky Poeova díla, to byla pěkná podívaná. Bylo to jako poznávat stará známá místa a staré známé lidi.

Hrůzná minulost (2012)

Musím říct, že opravdu příjemné překvapení. Čekala jsem další moderní slátaninu pro ty jednodušší z lidí, ale ono ne. Ono to bylo dobré. Samozřejmě po zapřemýšlení po skončení jsou tam jisté nedotažené momenty ve scénáři a škoda těch posledních 10 vteřin, ty to pro mě podělaly na celý čáře, ale jinak povedený kousek, který se, když už nic víc, alespoň vymyká současnému filmovému shitu.

Chata v horách (2012)

První polovina trapárna, ale konec zajímavý.

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Stráááášně dlooouuuuhééé. Pro mě jsou tyhle tajemní dokonalí chlápci, super bloncky, super bouchačky, super káry a honičky o ničem.

Labyrint (2012) odpad!

Nesnesitelná debilita, u níž každá minuta trvá hodinu a inteligentního člověka absence alespoň trochu kvalitního scénáře ubije k smrti.

Poslední výkřik (2012) odpad!

Když řeknu, že nakonec byla nejlepší Iveta, myslím, že to mluví za vše. Nesnesitelná debilita.