Pomsta mrtvého muže (2013)

Průměrný akční thriller s obehraným příběhem,zabijou mu rodinu a on se od nich nechá najmout a přitom chystá celý film pomstu.Průměrné akční scény s bežnými efekty.

V/H/S/2 (2013)

Tak tenhle druh filmu zrovna nemusím,kamera líta nahoru dolu a z filmového zážitku nic nemám.Chvílemi docela vtipný jako hororová komedie.

Žralok v Benátkách (2008) odpad!

Hrozná kravina jak po stránce efektů,režie,scénáře tak hereckého obsazení a výkonů.Baldwin už není pojem co býval.

Vlak plný peněz (1995)

Lepší průměr,dva policajti kterým nic nezbude než vyloupit vlak svého šéfa,akční scény průměr,J.Lopez sex bomba asi už od narození.

Nekecej a pádluj! (2004)

Nic moc,nechalo se na to koukat ,ale žádnej velkej humor to nebyl,pár scén ušlo.

Po zániku Země (2013)

Pro mě absolutní zklamání,viděl jsem v hlavní roli W.Smith tak to bude výborný sci-fi jako jeho předchozí herecké výkony a naopak.Nezáživný,akční vůbec,možná trochu napínavý ale jinak spíše to řadím do hodně slabých sci-fi.Dobrodružná cesta jeho syna napříč jakým si pralesem kde ho cestou napadne tlupa opic a pak velký pták a to je tak všechno nestojí za nic.

Tělo na tělo (2002)

Tak tohle byla hodně špatná akční podívaná.Co mě nejvíc štvalo ta hudba při akčních scénách a akční scény samotné.Vůbec celý špatný.

Mladé pušky (1988)

Trochu netradiční typ westernu,ale díky skvělému hereckému obsazení ,zajímavým přestřelkám,vtipným situacím a dobrým hláškám je to povedená podívaná.

Oprávněné vraždy (2008)

Celý film drží nad vodou alespoň pro mě herecké obsazení a výkony jinak je film zbytečně ukecaný a zdlouhavý.Scénář a režie nestojí za nic.Sem tam se objeví napínavá a nečekaná zápletka a pak to spadne do nudy.