Pasažéři (2016)

Film splnil vetsinu mych ocekavani. Faktem je, ze jsem se od nej nedokazala odtrhnout, takze se nejednalo o zadnou kulisu pri vareni vecere. Bylo to napinavy, hrali tam uzasni herci a bylo to i hezky promysleny. Co me zklamalo je, ze nemeli deti a ty se misto nich nedostaly na onu cilovou planetu. To by byl super zaver a namet na druhy dil. Kez by takovych filmu bylo vic. ;)

Holky na tahu (2017)

Je to takova blazniva sranda. Lepe bych to nerekla. Scarlett je zde opravdu za slusnouckou sedou mysku. Libi se mi, ze nema za nejlepsi kamosku zadnou vychrtlinu, ale poradny kus zensky. To je ale asi jedina vec, ktera na me ve filmu pusobila realisticky. Jinak je to smyslena patlanina, ktera by se v zivote nestala. I kdyz, nikdy nerikej nikdy. :)

Psí poslání (2017)

Dokonalej film! U me se stridal plac se smichem. Film byl nadupanej emocema, napinavej, legracni, dojemnej. Herci byli senzacni, jejich starsi verze byly uveritelne. Zajimave pribehy a senzacni konec. Presne to jsem celou dobu filmu potrebovala, aby se ten zacatek nejak uzavrel. A ono jo. Vrele doporucuju. Neznam film, co by rozbrecel moji drahou polovicku, tomudle se to ale povedlo.

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Naprosto peckovej pátej díl! Nečekala bych, že po Rychle a zběsile budou i piráti skvělý na pokračování. Celej film byl napínavej, místy tajemnej, z Jackem byla legrace jako vždy. Naprosto skvělý efekty. Salazar se jim vážně povedl a ty žraloci a kladivoun, fakt skvělý! No a konec paráda. I když Barbosa umřel. Věřím, že ho v 6 oživěj. Nezapomeňte počkat na konec titulků, čeká tam překvapení. Šestka bude jistě zajímavá! ;) Jen tak dál. Jo a malém bych zapomněla na mladýho Jacka, ten byl taky boží. :)

Svátek matek (2016)

Hvezdne obsazeni. Hezky zahrane. Celkove je to ale lepsi prumer. Kazdy mesic bych to videt nemusela. :) Od pulky filmu dal jsem se i dost nasmala.

Ozzy (2016)

Nebyl to uplne spatnej animak. Prislo nam, ze se tam smichaly vsechny filmy, ktere byly natoceny o pobytu ve vezeni. Naseho temer dvouleteho syna to nezaujalo vubec. Maximalne ten zacatek, kde to bylo toceno jeste v rodine.

Rosamunde Pilcher - Čekání na duhu (2014) (epizoda)

Rekla bych, ze je to kopie Zakonu pritazlivosti, kde bylo ale na rozdil od tohodle hvezdne herecke obsazeni. Je to klise ale jako kulisa to ujde.

Bylo, nebylo - Lacey (2013) (epizoda) odpad!

Proc, proc, proc!!! To jako kdyz v serialu nekoho nerezou holi hlava nehlava, tak na to lidi nechtej koukat? Zvysuje nasili sledovanost??? Fakt mi to prijde zbytecny, odporny a nechutny!!! Jako by toho nasili nebylo ve skutecnym svete dost.

Malé lásky (2017) (pořad)

Natoceny je to moc hezky. Hodne jsem se na prvni dil tesila a nezklamal me. I jsem mela slzy v ocich. Co me ale zklamalo je pristup FN Plzen. Vsude se tento porad prezentuje jako nahlednuti na porodnici, kde se rodi prirozene, ze je tedy nepochopitelne, aby maminky chteli rodit doma. Nezlobte se na me, ale prirozeny porod je uplne o necem jinem. Ten v tomto poradu nehledejte. To leda ze by v budoucnu tocili v porodnici Pribram a dalsich vstricnych! ;)

Druhá nebo první (1998)

Mne se ten film moc libi. Sice je smutnej, ale vypravi o nelehke zivotni etape a i takova temata jsou ve filmech dulezita. Herecke obsazeni je na jednicku az na tu malou holcicku, ta mi proste vzdy leze krkem . :) Ale to je dano typem role.