Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný
  • Romantický

Ocelová pěst (2011)

Pro me je to teda jedna ze srdcovek! Ten film me nikdy nezklame a mohla bych se na nej divat porad dokola. Bezva hudba, skvele herecke obsazeni a zajimavy pribeh, co vic si prat. Super film s robotama.

plakát

Bylo, nebylo - Série 1 (2011) (série)

Série 1 je naprosto pecková! :) A ten konec??? Wow!!! Těším se na další série. Na konci této jsem si dokonce pobrečela. Je to strašně napínavý! :)

plakát

Bylo, nebylo - Pod kůží (2012) (epizoda)

Nemam rada zbytecny nasili a tady v tom dile je ho az az. Urcite by to slo natocit lip. Jinak Bylo nebylo doslova zeru. Je to moc napinavy.

plakát

Loupež ve velkém stylu (2017)

Film to byl peknej. Herecke obsazeni bylo paradni. Zasmala jsem se. Cely pribeh byl ale klise. Nic extra promysleneho nebo noveho. Originalni byli duchodci vylupujici banku, to se musi nechat. :)

Věčně mladá (2015)

Nevim proc, ale rikala jsem si, ze to bude nejaka ptakovina. No a ono ne! Z filmu jsem byla napnuta od zacatku az do konce. Navic Blake to ve filmu moc sluselo a role ji sedla. Zajimavy pribeh se stastnym koncem. Film jak ma byt. Doporucuju.

Mimi šéf (2017)

Nebylo to úplně špatný. Začátek byl hodně legrační, bavila jsem se a pak se střídaly horší a lepší chvilky. Našeho 21 měsíčního syna to chvílema i zajímalo. :) A to je co říct. ;)

plakát

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

5 je hned po 4 u Stmivani moje druha oblibena. Bella je poprve ve filmu jako upirka. Je to cele vtipne, napinave a romanticke. Opet je film opreden krasnymi misty, krasnymi herci, hereckami a dokonalymi vecmi. Cely pribeh je zajimavy a nejde o zadne klise. Vrele doporucuju! Konec opet prekvapil a to velmi prijemne!

plakát

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

4 me u Stmivani nadchla. Bella se vdava, odjizdi na libanky na prekrasny ostrov. Cely film doprovazi neskutecna romantika, krasne veci, krasna mista. Rekla bych, ze sen kazde romanticky. :) Bella otehotni a pribeh je razem obzvlastnen tehotnou Bellou, ktera ceka dite s upirem. Zajimave provazani. A konec? Pecka!

plakát

Twilight sága: Zatmění (2010)

Trojka uz zacina byt u Stmivani mnohem zajimavejsi nez predchozi dily. Po Belle jde Viktorie, ktera sbira upiry novacky a chysta se velka bitva. Je to napinavy, misty lekaci a samozrejme romanticky.

Ovládací panel
2 body