Zombie (2018) (TV film)

Ze zacatku to vypadalo jako silena nuda, ale potom se to rozjelo a bylo o co stat! Za me parada-pecka-parada! Proc to ma tak malo??? 😂

Pacific Rim: Povstání (2018)

Nam se to moc libilo. Zajimave pokracovani. Necekane zvraty. Novi herci super. Ty z predesleho dilu obsadili zase, takze za nas velke plus. Dobre efekty. Tesime se na pokracovani.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Naprosto bombovej film! Kdyz clovek prekona pocatecni sok, ze za par desitek let bude svet zit virtualni realitou, tak je vse peckovy! Skvely herci!!! Super grafika a efekty!!! Konec tomu vsemu nasadil tresinku na dortu! Zustane v nasi filmotece! ;)

Který je ten pravý? (2017)

Miluju Reese jako herecku a tadle role ji vazne sedla. Cely pribeh je zajimavy a i se u nej pobavite. Konec takovy neurcity, ale ani mi to nijak nevadilo. Rekla bych, ze je to oddechova, rodinna, romanticka komedie na dlouhe destive vecery! ;) Za me dobry.

Špindl (2017)

Sem tam je to sranda. Dobry herecky obsazeni. Prirovnala bych to ke Snowboardakum, ale z divciho pohledu. Nebylo to spatny, ale je to tak na jedno shlednuti. ;)

Padesát odstínů svobody (2018)

Nejhezčí ze všech 3 dílů! ;) Vážně stál za zkouknutí. Řekla bych, že se dost podobal knížce, žádné velké změny jsem nezaznamenala. Celý úspěch tohodle dílu vidím v tom, že je dost akční a nejedná se jen o laciné erotické scény, i když i ty tam jsou. Za mě super.

Všechno nebo nic (2017)

U tohodle filmu jsem se dost nasmala. Normalne cesky filmy moc nemusim, ale nektery komedie, jako je tadle jsou fakt povedeny! ;) Herecke obsazeni paradni. Na vsechny se dalo koukat. Vic hvezdicek nedam proto, ze dejove se jedna o takovou slatanou klasiku. Rekla bych, ze kazdy hned vi, jak to vse dopadne. Kazdopadne pro pobaveni super! ;)

Zmenšování (2017)

Nápad se zmenšování super. Tak do půlky filmu mě to opravdu zajímalo a bavilo. Potom už to bylo o ničem. Nechápu, jak někdo dokáže tak super nápad na film totálně zabít. Škoda psát. Musíte se přesvědčit sami! ;)

Bláznivá pětka (2016)

Vypadalo to slibne, ale cca od pulky to uz nebylo nic moc. Dokoukat jsme to dokoukali, ale brzo na film zapomeneme! ;) Jsou lepsi.

Bajkeři (2017)

Mně se to líbilo. :-D Taková ujetá česká komedie, něco jako snowboarďáci nebo rafťáci. Kdo nemusí tendle žánr, tak chápu, že tomu dá odpad, za nás to ale byla sranda a užili jsme si to. :)