Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

4 me u Stmivani nadchla. Bella se vdava, odjizdi na libanky na prekrasny ostrov. Cely film doprovazi neskutecna romantika, krasne veci, krasna mista. Rekla bych, ze sen kazde romanticky. :) Bella otehotni a pribeh je razem obzvlastnen tehotnou Bellou, ktera ceka dite s upirem. Zajimave provazani. A konec? Pecka!

Twilight sága: Zatmění (2010)

Trojka uz zacina byt u Stmivani mnohem zajimavejsi nez predchozi dily. Po Belle jde Viktorie, ktera sbira upiry novacky a chysta se velka bitva. Je to napinavy, misty lekaci a samozrejme romanticky.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Dvojka me u Stmivani tolik nenadchla. Bellu opusti Edward, na druhou stranu se sblizi s Jakem. I tak ma castecne sve kouzlo.

Stmívání (2008)

Jednicka je doslova takova potemela. Bella se seznami s Edwardem, zamilujou se, odkryva se kdo je kdo. Je to na jednu stranu romanticke, na druhou stranu zde jde o klise. Kazdopadne za shlednuti stoji.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Naprosto peckovej dil!!!! Vetsina pokracovani je u filmu na prd, ale tady??? Snad nejhezci dil!!!! Bylo to dojemny, srandovni, spravne akcni, napinavy....Nadupany od zacatku az do konce a to nejen paradnima autama!!!! Urcite nezustane u jednoho shlednuti....verze s titulkama v originalnim zneni byla dokonala!!!! Vrele doporucuju.

San Andreas (2015)

Naprosto peckovej film! :) Dwayn byl jako vždy úžasnej. Některý scény jsou vyloženě počítačový, ale i tak se mi film moc líbil. Pěknej příbeh.

Padesát odstínů temnoty (2017)

Ze by me to kdo vi jak nadchlo, to neeee. Uplne spatny to ale taky neni. Knizky me ale bavily mnohem vic. Ten film je dost predvidatelnej. Mel by byt napinavej, ale neni. Podivala jsem se na nej a rekla jsem si hmmm dobry no. Tak jsem rada, ze jsem to videla, ale kdo vi, jestli si to jeste nekdy pustim. Herci se mi libi, ale je videt, ze mezi nima neni ta spravna jiskra. Erotika a sexualni napeti nula nula nic.

Špióni odvedle (2016)

Nebyl to spatnej film. Byla to takova strelena komedie. Herecke obsazeni bylo super. Dej byl celkem zajimavej. Konec uz mi prisel prehnanej.

Ochránce (2005)

Priznavam se, mam slabost pro Vina Diesela. Tady je jeste takovej mladoch. Me ten film vzdy dojima a i se u nej paradne nasmeju.

Sousedi 2 (2016)

Jednicka se mi libila moc. Dvojka me nenadchla ale ani vylozene neurazila. Na tri hvezdicky to ale neni. Ani jsem se u toho nenasmala.