Emoji ve filmu (2017)

Má to hodně málo procent, ale upřímně to moc nechápu. Nám se ten film moc líbil a rozřechtal i našeho dvouleťáka a to už je co říct. :) Za mě super nápad i provedení.

Dámská jízda (2017)

Blazniva komedie. Hlavni hrdinky mi jsou od zacatku dost nesympaticke a to pokracuje v prubehu celeho filmu. Obcas se nasmejete, ale to je tak vse. Dobra kulisa k peceni cukrovi.

I dva jsou rodina (2016)

Uzasnej film! Silenej zacatek, super pokracovani, smutnej a dojemnej konec. Vrele doporucuju! Herecke obsazeni se mi moc libilo. Silny, dojemny pribeh, ve kterem se i bezvadne nasmejete.

Pobřežní hlídka (2017)

Ze by me to uplne nadchlo, tak to ne. Je to takova blbost. Co se mi ale libilo je, jak na konci vystoupi do sceny Mitch ze serialu pobrezni hlidka a legendarni Pamela! :) Takze zkouknete a uvidite. ;)

Exmanželka za odměnu (2010)

Velka sranda. Hvezdne herecke obsazeni. Mam tendle film rada, da se na nej koukat casto. Kazdopadne i tak je to sem tam dost blaznivy! ;)

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

Zajimave pribehy. Ve filmu jsou k videni prakticky vsechny starosti a radosti tykajici se planovani tehotenstvi, tehotenstvi a nasledneho materstvi. Neni to podano prehnane ruzove. Je to nahrano tak, jak to je. Sem tam blaznivy, srandovni a dokonce i misty smutny. Jako v kazde pohadce pro dospele to ale nakonec dopadne dobre! ;)

Auta 3 (2017)

Nepredvidatelny animak. Absolutne jsem necekala, ze se pribeh takto rozvine. Bylo to super, jako vsechny dily aut. Co me trosku mrzi je, ze i animovana auticka starnou a musi do duchodu. :) Ale pribeh zajimavy, nemohla jsem se od filmu odtrhnout! ;)

Spider-Man: Homecoming (2017)

Cekala jsem od toho vic. Herecke obsazeni celkem slo. Pribeh uchazejici. Vic jak tri hvezdicky bych ale nedala. Nebyl to film, ktery by mi oci prilepil k obrazovce.

Orel Eddie (2016)

Naprosto úžasnej film plnej lásky ke sportu, odhodlání, neskutečné odvahy a dřiny. Nasmála jsem se i jsem si pobrečela. Od filmu jsem se nedokázala ani na minutu odtrhnout, tak byl pro mě napínavej. Opravdu byl natočený podle skutečnosti a videa a fotky z Olympiády z doby, kdy se to vše opravdu stalo byly úžasné. Film byl velmi autentický a podoba a gesta herce Tarona byla dokonalá. Opravdu byl věrnou kopií Eddieho. Vřele doporučuju!

Příšerky pod hladinou (2017)

Nic moc grafika, nic moc napad. Nijak me to nezaujalo a neudrzelo to mou pozornost. Da se rict, ze jsem si film tak trochu protrpela. Porad jsem cekala, ze prijde neco, co me presvedci o opaku, ale nestalo se tak.