Arthur Newman (2012)

Zacit uplne od zacatku neni vetsinou jednoduche navic, pokud utikate sami pred sebou. Zachranit vas na ceste vas muze uplne nahodou jina padla duse.. Cely pribeh vcelku prijemne odsejpa, obcas je skoda ze neni vice casu ukazano i jejich stastnych chvilek a a hlubsi smutek, troska vetsi seznameni s postavama by urcite prohloubilo celkovy zazitek z filmu.. 7/10 Souhlas s lopata555: Komedie to neni ani nahodou..

42 (2013)

Dobre to je, nerikam ze by to nemohlo byt lepsi ale je to dobre natoceny, a herci jsou si s predlohama hoodne podobny a celkove to pusobi solidnim dojmem 8/10

Season of Miracles (2013)

Relativne primejmny rodinej film,, nic svetobornyho ale na sobotni dopoledne s rodinkou je to ok.. 4.5/10

Ospalá díra (2013) (seriál)

Zatim to vcelku jde, uvidime jak to bude pokracoat nabeh neni uplne marnej ale aby to nedopadlo jako s Arrow, kde byl fajn zacatek ale po 10tem dilu uz to byla docela nuda..

Goddess (2013)

Vcelku povedena zalezitost, vtipne, heceky prijene a docela svizne to utece, sice to neni buhvi jakej film, ale ve sve kategorii mozna i na lepsi nez 3z5. Nebyt asi dvou scenek kde to bylo primo zabite americkym stylem klise tak urcite za 4 takze za 3 a bavil jsem se. Pustit to doma rodince nebo zene tak clovek neudela chybu..

Velký Gatsby (2013)

Dost jsem se tesil, dle traileru a komentaru ze vsech stran jsem cekal velkou paradu, ktera se ovsem nedostavila, Sam o sobe film je dobrej, herecke vykony taky, kostymy atd vsecko fajn ale jeste kousicek chybel aby to bylo fakt veliky a dokazalo to pohtit, clovek je jednou nohou ve filmu a druhou venku a ceka cely film az ho za ni capne a vtahne uplne do deje coz se bouzel nestane. Tak ci tak se jedna o slusny kousek, skoda jen ze mu ten malicky stripek chybi.. 6.5-7/10 PS: Ten kdo delal soundrack nebyl moc soudnej, hrozne taha z dej..

Nevědomí (2013)

Docela jsem se na tehle snimek tesil, trailer vypadal lakave a herecke obsazeni taky naznacovalo dobrou zabavu, takze ma ocekavani byla ponekud vetsi a to se mi mozna stalo osudnym.. Celkove je film dobre zvladnutej, kamera, efekty herci atd vsecko sedi jak ma, k tomu vyhrady nemam ale je chvilkama to bylo jak poslepovanec z nekolika filmu a pritom to melo svuj zivot. V prubehu vas nekolikrat napadne "tohle uz jsem videl nebo neco hodne podobneho" a ano podoba na urcite snimky tu je ale kdyz vynecham tehle fakt tak jsem se docela bavil takze za me vcelku slusne scifi s paradni muzikou ktera se k filmu hodi.. 7/10

Naši a já (2013)

Tak nejak moc nechapu co mi ten film mel dat jelikoz nedal nic a;le zacatek nebyl spatnej...

And Now a Word from Our Sponsor (2013)

Vlastne ani poradne nevim co melo byt ustrednim motivem filmu, zda vtiravost televiznich reklam a utok na populaci jako takovou, pribeh matky a dcery nebo rozlozeni myslim ustreniho hrdiny (Bruce Greenwood) ktery hraje vcelku fajn ale celkove se to hrozne tahne a ani ustredni padouch tomu nic neprida. Osobne je to jen takove povidani po kterem nezustane nic, clovek jen na hodinu a pul sleduje pribehy ktere uz videl v ostatnich filmech a nic noveho neprinasi takze za me 3/10