Viník (2021)

Nemusím remaky, keď som po chvíli zistil o čo ide, do konca som vydržal už len kvôli Gyllenthalovi. Film - ma dosť nudil, nepomohol ani Gyllenthal, zbytočné dramatické vsuvky z osobného života a "udalostí okolo neho". Naviac  vyčítam zbytočne nosenie osobnej zbrane pripevnenej na opasku policistovi, čo celu noc sedí v ústredni pri tiesňovej linke, a mal ju ešte aj v závere filmu, keď grcal do záchodu ,  psychicky sa vyrovnávajúc so svojim stavom. pche !!!!

Rosamunde Pilcher - Presumpce lásky (2010) (epizoda)

Oh happy happy day; Oh happy day, When Jesus washed  ... toto bolo mňamkavo sladké, teologický šmrc špricnutý krimizapletkou. Celkom vydarená Pilcherka

Rosamunde Pilcher - Když srdce pláče (2010) (epizoda)

ani tu sa film nevyhol nemeckému sentimentu no predsa len taká malá sonda do psychiky dvoch bývalých kamarátov a pár   zaujímavých zvratov v scenári pomohli pridať hviezdičku k obvyklým "trojkám". :)

Rosamunde Pilcher - Sňatek z rozumu (2010) (epizoda)

do poslednej chvíle nebolo isté ako tí chudobní "boháči" z toho bankrotoveho marazmu vylezú, ešte že Rosamunda pripustila nedôslednosť archeologického ústavu, ktorý vrátil nálezcovi nájdenú rímsku amforu bez dôkladnej prehliadky, ktorá ale bola plna zlatých mincí.

Rosamunde Pilcher - Zeptej se srdce (2011) (epizoda)

Z námorného dôstojníka osobný šofér bohatej "lejdy" a vzápätí aj úspešný "oplodňovač" ,,,, ts ts ,,, toľko šialených náhod v tom scenári, že mi už iba ostáva otázka, kurnik šopa, tie cesty na pobreží s výhľadom na more sú jednosmerky ? nemám šajnu ako sa tam vyhnú dve autá idúce proti sebe. :).

Rosamunde Pilcher - Cesta za štěstím (2011) (epizoda)

sympatická romantika, keby nemala tanečnica Rose tú nevkusnú ružu vo vlasoch ... bolo by to snáď aj na štyri hviezdičky :)

Rudé horko (1988)

sympatická skorokomedia s nadychom ironie.