Wanted - Season 3 (2018) (série)

tretia seria na dramatičnosti nestrácala, priplichtili sa tam dalsie problemy a už pomaly aj prejavy dedičnej choroby. Všetko vsak končí ako má. Zlí su potrestaní, alebo mrtví, a hrdinky napriek neustálej nahanacke pomaly spejú k naplneniu svojch snov.

Wanted - Season 2 (2017) (série)

tusil som, že autori budu musieť druhú seriu nejako obohatiť, udalosťami v Thajsku sa im to až tak nepodarilo, ale vylepšili to Novým Zelandom . Jednoduchu stojí zato pozrieť si aj druhú seriu

Den dobytí Bastily (2016)

slušné, akčné, pozerateľné. čo viac dodať ? Kuknite si to

Wanted - Season 1 (2016) (série)

zaujímavý seriál, príbeh, aj herecké výkony, dej drží diváka v pozornosti od samého začiatku do konca, som zvedavý na druhú sériu, aj keď sa bojím, aby som sa neprejedol, (ako sa to stáva pri ďalších sériach inak slušných seriálov)

Shane (1953)

jeden zo starých dobrých westernov aké sa točili v 50-tych rokoch. Nie, nie žiadne "špagetti", ale ostrí chlapci, drsní gauneri, a víťazstvo spravodlivosti a dobra nad zlom . Film námetom veľmi podobnýtajomnému strelcovi.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Komedialny a satirický pohľad na vzťahy medzi arabským (palestínskym) národom a izraelitami. Podľa mňa nie veľmi vydarená paródia, ktoerej nepomohol ani miestami až príliš "násilny" prejav židovského humoru Adama Sandlera.

Hudba ticha (2017)

nečitajte komentáre, film je o Bocelliho rodine detstve a ceste k vrcholu, hudba k filmu pridáva body naviac.

Tajemný střelec (1995)

sympatický návrat do klasických westernov, Henriksen bol vyborný

Zmizelá a obviněná (2015) (TV film)

no prosím, aj nemci vedia natočiť celkom slušné krimi, nepresiaknuté hollywoodskym CIA-izmom a FBI-izmom,

Lilo & Stitch (2002)

elvis presley a mimozemšťania, pocit rodinnej spolupatričnosti a úrady (pozemské i vesmírne), akčné, nerozprávkové, v tradičných rozprávkach Disneyovkach takéto "modernizujúce" prvky nebývali. Za stupídnosť považujem myšlienku ukazovať deťom (človeku od mala), že sa dá vymyslieť niečo umelé, čo všetko iba kazí a ničí . Stačí ked to deti pochopia (ak budú musieť) až v dospelosti :(