Sedm statečných (1960)

videné nespočetne krát. Ak existuje rebríček westernov, tak tento film je u mňa na prvom mieste, úžasní herci, nádherný scenár, !!!!!

Očista (2013) odpad!

Kam sa uberá svetová kinematografia !!!!! Zvrátený scenár, podporujúci radosť z vraždenia a násilnosti ... ako len taká myšlienka mohla vzniknúť ???? Pre koho - pre akého diváka je to určené ??!!!! Bože s táto hovadina má 74 fanúšikov !!!!

Perfektní den (2015)

Ako toto môže niekto označiť za komédiu ??!!!! Slušná dráma z vojnového Srbska, zbytočne doplňovaná "vsuvkami" z rodinného života niektorých členov "posádky".

Neznámá bitva (2019)

nevídaný rusky film z bojov v oblasti (pre nás neznámej) Ržev. Film plný bojov doplnený o zaujímavé momenty o správaní a uvažovaní vojakov, politrukov či dokonca NKVD dôstojníkov (príbeh s nemeckými letákmi bol krásny)

Až na dno (2017)

Tešil som sa na Alicu, ale márne. Príšerná nuda. :(

Náš vůdce (2008)

Aristoteles svojho času povedal, že najlepší spôsob vládnutia je autokracia dobrého Pána. Dejiny ľudstva a aj tento film to vyvracajú. Film by sa mal premietať na pedagogických univerzitách a stredných školách.

Můj kamarád drak (2016)

sladkavý rodinný film s kopou patetických záberov, vrátane hudby. Skrátka rozprávka pre celú rodinu.

Pomsta (2019)

celý film bol iba sama bitka, kopance, box, vybíjanie zubov , pichanie nožom .... napokon bratovraž(zabitie). :(

C.B. Strike (2017) (seriál)

Krimi od Potterovej mamy, hmm nečakal som, že to bude až tak dobre, zaujímaví herci (dvojica vo všetkých sériach hrala a rozvíjala medzi sebou zaujímavý "vnútorný vzťah".) Ale aj dejovo sa to dalo usledovať. Jednoducho dobrá britská kriminálka.