Vražda kočky domácí (2004) (TV film)

Druhý film je o poznání horší než ten první. Herecké obsazení je slabší, ale hlavně kam zmizela Mazancová (Cibulková), když to na konci předchozího filmu dali dohromady? Debilní je i samotný případ. Mělo to docela dobrej potenciál, ale výsledek byl komedie... všichni chtěli mrdat studentku / svini a nakonec jí zabil ten nejabsurdnější člověk. A všichni lezli do baráku slavný dramatický herečky jako by měla místo vchodových dveří jen díru ve zdi a vedle ceduli "nevstupovat"

Vyšperkuj mi káru (2004) (pořad)

Kulečník v autě ještě dobrý, ale když asi v šestý řadě montovali do auta robotickou ruku ovládanou na dálku nějakým tlusťochem s noťasem nebo rakev - gril, tak to bylo už vážně absurdní :D Yo dawg, X 2 the Z.

Zakletá Ella (2004)

Zakleta Ella je takovej hranej film z kralovstvi ze Shreka - jsou tam moderni veci ve stredovekym provedeni (eskalatory, kose na recyklovany odpad atd.) a politicka korektnost, takze vila je mlada negrice co mluvi jak negrice z ghetta, kamaradka je cmoudka a Ella je bojovnice za prava elfu, obru a trolu. Jinak je Ella prokleta tim, ze musi delat co se ji rekne, z cehoz se asi dalo vytezit mnohem vic nez skakani a zpivani v hospode. Slabsi prumer.

Zákon přitažlivosti (2004)

Určitě nekoukám na romantické komedie často a rád, ale když jsem neměl na vývěr a dívat se musel, tak to nakonec nebylo tak hrozný. Docela mě i bavilo, jak vzorňačku tenhle Colombo pořád stíral a byl sexistickej... scénky s rockovýma hvězdama a finále bylo ale hodně slabý. Přesto tomu těch 60-65% dávám.

50x a stále poprvé (2004)

Je to tak přesně mezi 3 a 4 hvězdičkama, Sandler už měl lepší role a naopak Drew měla horší (třeba andílky..). Není to kdovíjaká sranda, ale zároveň to člověka zabaví a docela mile. Lepší 3 hvězdičky.

Agatha Christie's Poirot - Temný cypřiš (2003) (epizoda)

Filmovýho Hercule Poirota v podání Monsieur Suchet mám rád a čas od času na něj koukám, ale tohle byl asi nejnudnější díl ever! A přitom předchozí díl s archeologem, co zabil ženskou kusem skály na provaze, byl úplně super...

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad)

Pro lidi, zajímající se o modeling jako takový, je to asi nejlepší "reality show" na trhu... pro ostatní lidi je to jenom pohled na blbé pipky, které řeší absolutní píčoviny, kterým nerozumí :) První 4 serie mě velmi bavily, potom jsem to přestal sledovat, protože mi to přišlo to samé (ačkoliv není, ale nejsem hold ten typ)

Baba na zabití (2003)

První polovina filmu je zábavná a uvěřitelná komedie, kdy si člověk říká, že stará Connellyová je vážně baba na zabití. Druhá polovina filmu, kdy vymýšlení různých variant zabití starý báby už taková zábava není (nehledě na to, že to není ani morální zábava). Velký finále ze starý báby udělá mega mariňáka a jako by to nestačilo, rozuzlení týkající se rodiny tý báby je ještě debilnější, než by si kdokoliv normální mohl myslet. Tři hvězdy a to jsem ještě musel přivřít oči a plyn z trouby.

Dům naruby (2003)

Kdo vyzkouší černý, ten je jim věrný. Steve Martin je vtipnej sám o sobě, Queen Latifah hraje nevinnou trestankyni (anděla) z ghetta. Je tam několik vtipnej hlášek, hlavně když je Martin vožralej a je nadrženej nebo když přijde ta stará rašple na večeři a zpívá černošskej gospel :D. Celkově je ten film trochu slabší, ale má to dobrej hudební podkres a Eugene Levy je nadrženej na kakaový boby!

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Skvělý sitcom, kde Charlie Sheen vlastně ani tak moc nehraje jako spíš žije svůj vlastní život před zraky kamer :o) Je nutné dodat, že sezony po "smrti" Charlieho už si nezasluhují 5 hvězd, ale rovnou odpadkový koš. Do té doby ale skvělá zábava pro chlapy každého věku.