Hurá do basy (2006)

Pobavil jsem se. Dost humoru, možná ne asi pro každého.

Červený pás (2008)

Kvalitní film. A i zajímavý scénář = nečekal jsem kam se děj bude ubírat.

Zrádce (2008)

Velmi kvalitní film. Nic moc jsem nečekal, ale dost mě překvapil.

2012 (2009)

Musím přiznat, že pojetí filmu mi padlo do oka. Samo sebou krásně patetické(né tolik americky-patetické). Triky vynikající. I příběh se mi zamlouval... chápu, že je jednoduchý. 4,5*

Julie a Julia (2009)

Kvalitní film, kvalitní herci a jídlo.

Invaze žraloků (2008) (TV film) odpad!

Díl první jsem viděl - druhý si raději nechám vyprávět od housenky.....bude mít víc grády.

Avatar (2009)

Dal bych pět, ALE scénář nic moc i námět je profláknutý, To mi tolik nevadí. ALE vadí mi nevyužití vedlejších herců: Sigourney Weaver, Stephen Lang, Giovanni Ribisi, Michelle Rodriguez...atd. Stephen Lang hl. záporná postava a tak mááálo prostoru, kdyby dostal více prostoru(času) tak je to guru záporáků plus další hlašky. Giovanni Ribisi: "manager" víc vstupovat do děje! apod. To by film nakoplo! Film je po řemeslném hledisku výborný, 3D mě potěšil - ale nějak neuchvátil. Délka filmu mi nevadí, mohl by být delší i když jsem pár okamžiků né nudil, ale neodsýpalo to.... Dabing mě nevadil. Jíné zajímavé komentáře i jiný názor: dražis, Hakha, Javert, FilmFan24 Ps: Speed Racer mám radši a víc mě nadchl.

Venkovský učitel (2008)

Na české poměry nadprůměrný snímek tedy 4*. Spíš bych dal tři hvězdy, ale ta snaha se cení.

88 minut (2007)

3 a půl * Není to tak špatné, ale překombinované.