Divoši (2012) odpad!

zaspala som pri tom = odpad

Procitnutí Gabriely (1999) odpad!

raz som bola u mojej kamosky neskoro v noci a prepinali sme programy na TV aby sme nasli nieco civilizovanejsie ako reklamy a zrazu sme objavili toto :D zrovna to bola cast kde gabriela tancuje naha pre sukajuci par. pozerame sa na tu scenu a zrazu sa pozrieme na seba a jednohlasne zvolame "to co ma ku*va za boty?" ten vybuch smiechu pocul asi cely panelak. takze ako komedia je to obstojne :D

Macbeth (2015)

vizual krasny ale vacsiu nudu som asi v zivote nezazila. nakoniec som to od polky len presuvala dopredu kedy sa uz nieco stane. takze bohuzial :(

Sufražetka (2015)

najprv som dala 4 hviezdy ale rozmyslela som si to a znizila hodnotenie na 3 a zrazu sa zmenila farba hodnotenia z cervenej na modru a ja som si uvedomila ako velmi zalezi aj na mojom hlase do akej kategorie bude tento film patrit. je to celkom priznacne kedze hovorime o filme za prava zien volit. kazdopadne 3 hviezdy. jedna za skvely herecky vykon, dalsia za kostymy a dalsia za celkom slusny dej ktory zial bol iba jednostranne zamerany.

Pátá vlna (2016)

predvidatelna patlanina kde sa zas scenarista ani trocha nezamyslel nad logickostou a dialogmi. jednu hviezdu davam za dobry namet a slusnu herecku v hlavnej ulohe inak je to cele na odpad....

Muž na laně (2015)

1 hviezda za snahu inak to bol nudny balast ktory sa dal natocit ako polhodinovy film. pomale tempo ma skoro uspalo.

Armageddon (1998) odpad!

dlho som premyslala (a menila hodnotenia) kym som dosla k tomuto zaveru: napriek tomu, ze ako dieta som tento film mala rada, tak po opatovnom zhliadnuti musim povedat, ze to je gycovita sracka, podobna titaniku, robena na efekt, tak aby zeny ktore aktualne prezivaju svoj cyklus plakali. takze no ak chcete dlhsi komentar precitajte si ten moj k titanicu, pretoze tento by bol velmi podobny. zhodnotenie: houston mame tu prvotriednu sracku

Země zítřka (2015)

u disneyho pracuju strasne naivny ludia :D

Cesta do fantazie (2001)

Nic, co se kdy stalo, nezůstává zapomenuto, i když si na to nepamatujeme. Nádhera! odporúčam každému kto neznáša gýčové dysneyovky.