Panna nebo orel (2010)

tento film musite pozerat s nadhladom aby ste sa dobre pobavili :)

Mládeži nepřístupno (2013)

toto bolo tak strasne zle ze to hadam ani neni pravda. dokopy jedna a pol vtipnej scenky si zasluzilo tu jednu hviezdu, inak je to cista grcka. najradsej by som dala odpad.

Kick-Ass 2 (2013)

no ja som sa v kine dobre zasmiala :D podla mna podarene pokracovanie :)

Cestoviny (2001) (pořad)

celkom dobry napad ktory sa neskor dockal hrozneho remaku :)

Elán je Elán (2008) (pořad) odpad!

Tato relacia sa mala volat "Elan je sracka". Nechutni Elanisti ktori rozvalene civeli do blba a a tazili z posledneho uhasinajuceho plamieka davnej slavy. Kedze Elan patri pod skupiny ktore hraju/hrali uplne sracky, nevidim dovod preco bola stvorena tato relacia.

Nevědomí (2013)

Prečítala som si všetky "odpad" komentáre a súhlasím s nimi ze film miestami stráca logiku. Cez to všetko ale dám 4 hviezdy za dobrý vizuál, hudbu a podľa mňa dobrý nápad, ktorý nebol možno úplne dobre prevedený ale aj tak to ako celok celkom slušne funguje. Od režiséra pokračovania TRONa som nečakala absolútne nič, pretože TRON bola totálna sračka, ale tento film je vo všetkých smeroch lepší a keby som vypla mozog tak by to bolo aj na 5 hviezd. Za nelogickost a hrozny gycovity zaver, jedna hviezda dolu.

Kull dobyvatel (1997)

nebolo to az take zle ako som cakala :D

Wolverine (2013)

Hmm, hmmm, dlho som premyslala ako tento "skvost" ohodnotit a nakoniec som na to prisla. Tento film bol priemerny. Tvorci sa snazili kydnut do deja co najviacej a nakoniec to bolo uplne zle. Za prve, Famke Janssen, a jej trapna postava Jean, bola v tomto filme uplne zbytocna. Cely cas som cakala kedy konecne zavre hubu. Za druhe, finalny suboj s Yashida-san nedava ziaden zmysel. Ak som to spravne pochopila, tak sa snazil vyrvat z Wolwerina kostnu dren a inplantovat si ju, a kedze zacal mladnut tak sa mu to zrejme uspesne darilo.. ale vysvetli mi niekto prosim ako ho potom mohli zabit a navyse Wolverine neumrel ked mu zostalo minimum kostnej drene?? Mozno som mimo. Ak ma niekto chut o tom diskutovat kludne mi moze napisat spravu :D Za tretie, prilis prekombinovany dej - konflikt otca s dcerou, snubenca so snubenkou, stareho otca s vnuckou a do toho vsetkeho sa pripletie mala zobracka (ktora ako jedina hadam bola cool) a Wolverine + rozne flashbacky - to uz je vazne moc na jeden film. Za stvrte, prilis vela klise. Mohla by som kritizovat dalej ale uz ma to prestalo bavit. Ako klady hodnotim hudbu, japonske prostredie, celkom slusne akcne sceny, Hugh Jackmana ako Wolverina a tu malú zobrácku Yukio. takze v konecnom dosledku priemerne 2 hviezdy s prizmurenymi ocami :D

Bambi (1942) odpad!

Asi som jedina co sa mi tento film vobec nepaci.. prelomova technika je na danu dobu skvela ale pribeh uplne onicom! Od zaciatku po koniec som sa nudila a cakala kedy tento blabol skonci. Aby ste chapali niesom odporcom animovaneho filmu, to vobec nie, dokonca som ho studovala, ale Disneyho a jeho ukvilene kraviny vazne nemusim.

Anna Karenina (2012)

Veľmi zaujimavé spracovanie, ale nie je to moja šálka kávy. Dala by som 2 hviezdy, ale jednu pridávam za krásne kulisy.