• Thriller

Home Before Dark (2020) (seriál)

Trochu občas příliš dlouhé pasáže zaměřené na rodinné vztahy.A protože je to americký seriál ,tak po americku. Ale hlavní představitelka je neodolatelná a tím děj získává na zajímavosti.

Mladý muž a bílá velryba (1978)

Pro mě je to nejlepší zpracování knížky Vladimíra Párala.Jeho knížky jsem v pubertě doslova hltala a toto zpracování nejvíce korespondovalo s mou představou při čtení knížky.

Nebe a dudy (1941)

Už jsem ten film viděla snad 20 krát,ale pořád mě tento naivní příběh o napraveném majiteli lomu dojímá!A určitě se příležitostně podívám znovu!!!

Godless (2017) (seriál)

Ačkoli nejsem fanouškem westernu tak tento seriál mě uchvátil. Není v něm nic objevného, nového,ale přesto zaujme svým zpracováním.Dobrá kamera,napětí a dobré herecké výkony.Pif paf.

Capote (2005)

Filmová lahůdka s třešničkou Philipem Seymourem Hoffmanem. Je to už 6 let co odešel a je věčná škoda,že už nás neoblaží svým fascinujícím hereckým uměním.Nikdy na něj nezapomenu!!

Papírový dům (Netflix verze) - Série 4 (2020) (série)

No trochu nastavovaná kaše.Některé věci jsou nepochopitelné.ale protože jsem si už postavy zamilovala,tak mě to pořád baví. A španělština je tak sexy.

Staříci (2019)

Úžasné herecké výkony,přímo lahůdka.Pohybovat se na vozíku a hrát invaliditu není úplně jednoduchá záležitost.Klobouk dolů.Téma vyrovnání se s minulostí má u nás ještě hodně dohánět.Když už se to nestalo právně ,tak aspoň umělecky.

Gentlemani (2019)

Mimo to,že film je úžasně svěží,vtipný a zábavný je plný úžasných hereckých výkonů.Velmi mě překvapil Hugh Grant,kterého jinak moc nemusím.

Zaklínač (2019) (seriál)

Je pravda,že postavu Geralta si člověk podle knihy představí jinak,ale je to vůle režie.A režisér a maminka mají vždycky pravdu tak co naděláte.

Učitel - Série 2 (2017) (série)

Přehlédnu-li některé uspěchané nesrovnalosti,které odebírají seriálu uvěřitelnost tak je to přiměřeně napínavé.

Časové pásmo bylo změněno