• Thriller

Lék (1995)

Velmi dojemný snímek,který se jako většina amerických snímků nevyhne sentimentu,ale přesto opravdovostí dětského přátelství dokáže zaujmout.Děti se totiž většinou naučí falši až později.Škoda,že?

Wilsonov (2015)

Když uvidím tak velmi rozdílné hodnocení tak už mě film láká.Je to totiž zárukou, že nepůjde o běžný snímek,který se buď líbí a dojímá všechny,anebo se nelíbí všem.Mám ráda komedie,které mají typ humoru založený na znalostech dějin ,literatury a umění.Je jasné, že se takovému filmu nemůže zasmát každý.Taky je fajn, že můžete film vidět opakovaně a jelikož všechny hlášky nepoberete napoprvé užít si to znovu.

Everest (2015)

Film,který je třeba vidět na velkém plátně.Lépe se tak ponoříte do pocitu chladu a namáhavého výstupu.Lépe tak vnímáte osudovou krásu velehor a na konci se dostaví hřejivý pocit,že jste v teple a pohodlí a pomyslíte si ,tak to asi zkoušet nechci.Po kině přijedete domů a přečtete si zprávu , že v Tatrách opět někdo zahynul!

Jako za starejch časů (2012)

Miluju Christophera Walkena.Prostě ho miluju.Nádherně zestárnul tak jako umělecké dílo neztrácí na své hodnotě,ale léty se zvyšuje tak na něj je radost se dívat.Celý film je navíc příjemně nostalgický a tak musím dát ****

Gangster Ka (2015)

Skvělý Hynek Čermák, který je tak dobrý,že bych mu hned věřila, že má doma trezor s miliony a ovládá jimi kohokoliv si zamane.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Dva pěkní chlapi,pěkná dobová atmosféra,trochu humoru,trochu akce a trochu napětí.Dohromady je to obyčejné, nenadchne, neurazí.

Krásno (2014)

Partičku nemusím,ale film mě bavil a pro mě nebyl přes čáru.

Jan Hus (2015) (TV film)

Postava Jana Husa v podání Matěje Hádka mě uchvátila.Těžko se asi někdy dovíme jaký byl člověk,jakou měl povahu a jak se choval v soukromí.Historicky takové věci nejsou doloženy.Doložitelné jsou pouze fakta a tak zbytek je na tvůrcích filmu,aby zvolili jak se bude Jan Hus chovat mimo doložené a zaznamenané události.

Nejlepší muži (2012) (TV film)

Byla jsem velmi překvapená výbavou pro paraplegiky , zejména invalidními vozíky, které jim doktor Guttmann sehnal.U nás totiž před revolucí nebylo možné sehnat běžně invalidní vozík a to téměř o 30 let později.

Nepolepšitelný (2009) (TV film)

Bohužel pro mě málo uvěřitelné.Pan Hanzlík nehraje naplno,ale jako v pauze mezi natáčením.Skvělá a zřejmě velmi nadaná je Eliška Zbranková v roli Terezky.