• Thriller

Fauda - Season 3 (2019) (série)

Napínavé,zábavné,ale už další řadu zatím nepotřebuju.Někdy mi bylo z celé té atmosféry v Gaze nanic.Hlavně to asi nemá řešení.

Jako letní sníh (2021)

Zajímavé nahlédnutí do života osobnosti o které prakticky nic nevím.Jen mám pocit,že naše školství by Komenského stále potřebovalo jako sůl.

Fauda (2015) (seriál)

Zatím jsem okusila jen první řadu a pro mě dobrý.Nemohu posuzovat zda postupy a chování členů v jednotce je uvěřitelné a tak nechávám jako vždy svůj úsudek pouze na pocitech a celkovém dojmu.Uvidím co druhá řada.

Fauda - Season 1 (2015) (série)

Pro mě plný počet ! Zajímavé prostředí,jiné zvyky, napínavé a vcelku bez prázdných míst.

Naši kluci (2019) (seriál)

Napínavé ,zajímavé a pro mě nové.Nové ve smyslu náhledu do kultury,zvyků,myšlení, postojů komunity ultraortodoxních židů. Viděla jsem v Izraeli čtvrtě ve kterých žijou,ale nepouští nikoho dovnitř.Nemyslím,že bych seriálem pochopila jaká je skutečnost,ale je mi jasné ,že v podstatě jsou problémy podobného charakteru všude na světě.Mladí lidé bouřící se proti zavedeným praktikám s tím se potkáváme napříč rasami i náboženstvími.Je pak špatné je -li vzpoura podpořena přílišným radikalismem.

Údolí slz (2020) (seriál)

Seriál se zaměřuje především na pocity a problémy jednotlivých postav.Sledujeme jejich osudy ve válečné vřavě ,bojíme se o ně a zároveň je nám jasné ,že každá postava nedopadne, jak už to ve válkách bývá dobře.Fakta kolem této války si musí ten koho zajímájí najít jinde.

Delhi Crime (2019) (seriál)

Velmi zdařilé ! Od zamilovaných a tančících indických filmů je to zdařilý skok.Velmi tleskám! Indii mám v srdci a určitě bych zajela znovu!!!!Neuvěřitelná země,kde se naučíte pochopit hlavně sami sebe!

Chalífát (2020) (seriál)

Napínavé a zároveň poučné,velmi civilní herectví.Tím vším se stává velmi uvěřitelnou podívanou.Po prvním díle toužíte vidět všechny další najednou.

Mělas to vědět (2020) (seriál)

Musím se přidat k těm,kterým vadila omezená mimika Nikole Kidman.Její velmi úsporná mimika špatně nebo spíše vůbec nezobrazuje pocity ,které by nám víc přiblížili co postava prožívá.Ostatní výkony skvělé!Překvapil mě Hugh Grant.

Dařbuján a Pandrhola (1959) (TV film)

Určitě to není to nejlepší co se v těch letech vytvořilo,ale mě fascinují herecké výkony a hlavně krásná čeština.