• Thriller

Jak si nepodělat život - Až budou krávy lítat (2019) (epizoda)

Tři hvězdy za herecký výkon,ostatní bylo moc přímočaré a nepodobalo se životu.Sebevědomí není jen otázkou jak člověk vypadá. To by se asi všechny ty boubelaté mladé maminky,které vídám, maminkami vůbec nestaly! Spíš mi dnes připadá,že obezita se stala normou,což taky není dobré.

Dark - Season 2 (2019) (série)

Tak už se těším na další řadu.Třeba se něco víc vysvětlí a nebo taky ne.Možná to ani vysvětlit nelze,protože to jsou věci nevysvětlitelné.Jedno je jisté ! Druhá řada se mi taky líbila.Asi bych taky chtěla potkat své mladší a starší já.Zvláště to starší na kterém bych viděla chyby,které jsem udělala.No zajímavá myšlenka.

Hříšnice (2017) (seriál)

Začátek mě navnadil,ale v dalších dílech se tempo tak zpomalilo,že to bylo až nudné.Konec pak najednou šíleně akční a vše se vyřeší tak rychle,že mi ušlo jak na to detektiv přišel.

Zbytečná krutost (1984)

Udivilo mě,že jsem film ještě neviděla.No,ale stalo se a aspoň jsem si to o to víc užívala.Scénář,jaký nikdo neumí napodobit.Nenapodobitelné situace a hlavně nepředvídatelné.Uf to bych chtěla umět.

Dark (2017) (seriál)

Už zase je tady čas a prostor.Cestování v čase, co bylo a co je teď a jak to spolu souvisí.Vždycky to bylo pro mě složité ,ale zajímavé.Postavy jsou tak nějak ploché,ale myslím,že němci to jinak neumí.Hodnocení dávám za téma,které mi teď v čase ponurého podzimu sedí!

Joker (2019)

Často tančím jako Phoeniixův Joker tak nevím co to má znamenat.Naše myšlenkové pochody jsou totiž nevyzpytatelné.Myslím,že všichni máme v sobě své temné stránky a pokud se k nim přidá sled nepříznivých událostí navíc mající zrod v dětství,problém je na světě.No a k tomu všemu geniální herecký výkon na hranici možností je skvělá podívaná na světě!!

Zmizení (2017) (seriál)

No neurazí,ale nenadchne.Asi už za týden nebudu vědět o čem to bylo.Ale když jsem unavená z práce tak to stačí.Nemusím dávat pozor na důležité momenty,nebo zvraty,protože děj je pomalý a každou důležitou zápletku náležitě připomenou.Opět mě nenadchla Julia Jentsch.Tak nevím ,ale asi není v Německu příliš velká konkurence.

Nabarvené ptáče (2019)

Nejsem odborníkem filmového umění a tak nebudu psát o tom co film má a co by měl mít,ale o tom jak na mě působí. Sednu si v kině(samozřejmě pokud nesleduji doma) a nenechávám se ničím rušit.Nikdy nepojídám chroupající pochutiny což ruší nejen mě,ale také ty ostatní.A pak to přijde.Buď mě film pohltí tak, že ať je třeba dlouhý 3 hodiny nemyslím na nic jiného.To samozřejmě nenastane u každého filmu,ale jen u vybraných.Nabarvené ptáče u mě navíc a to je zajímavé vyvolalo asociace na různé situace v mém životě.A to myslím především vyprávění mé babičky.

La casa de papel (Antena 3 version) - Season 2 (2017) (série)

Ano souhalsím,že druhá řada je nelogická,konec je kýčovitý,ale přesto jsem se bavila a to královsky.A o to přece jde.Nic jsem nečekala až na to jak to dopadne.Během první řady si člověk utvoří vztah ke všem ,kteří prožívají svou akci století s náležitou španělskou vášnivostí.Což se nám studeným českým čumákům(mám i část maďarské krve po babičce) zdá být někdy přes čáru.ale podle sebe soudím tebe.To ať si někteří uvědomí.

Tátova volha (2018)

Nevím,ale nějak mě zklamala stále stejná nebo podobná Eliška Balzerová.Asi jí bylo v poslední době nějak více.Nic nového nic zajímavého.Prostě se podívám a nic.