mad_ness

mad_ness

Mongolsko

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 14.3.2019  20:37
    After Life (TV seriál) (2019)

Lenže... Deadly Sirius nemá prekrásnu Brandy. Najviac sa mi aj tak páčia reakcie ľudí, ktorí tvrdia, že je to príliš depresívne. Seriál o trúchlení a depresii je depresívny a smutný. Absolútne nečakané. Už len to príliš... akoby sa človeku s depresiou dalo povedať, aby bol taký láskavý a nebol AŽ TAKÝ depresívny. Pre Krista Boha ľudia... Anyway, okrem jednej výhrady k tomu, ako príliš rýchlo sa na môj vkus pozviechal, to bol brutálny zásah do tej ničoty a prázdnoty, keď človek jednoducho nie je schopný cítiť sa šťastný.

• 6.2.2019  19:12
    The Good Doctor (TV seriál) (2017)

Kiddo z Neverlandu a Továrne na čokoládu veľmi oslovil a je vidno, že je do toho zaangažovaný viac, ako len herec. A výborný soundtrack, lebo zahrali aj Oasis, that's right.

• 24.1.2019  21:46

Scenár plytký, autenticite sa minuli a Boh zavaruj, lebo predramatizovali už tak gýčovitú ošumelosť, no ne-ho-ráz-ne! Akoby tvorcovia prahli po ocenení za najlepší pôvodný scenár a podobné vágne sračky v kategóriách na nominácie. Anyway, ide proste o jednu z najlepších brutálnych, pestrých a excentrických audiovizuálnych, KONVENČNÝCH šouiek, ktorá splnila svoj účel, pre mňa osobne a evidentne aj pre tisíce ďalších ľudí, pretože zaujala už len tým, aby si to niektoré z ufňukaných bitches aspoň pozreli. Rami Malek si nadrel riť a to má fajn, lebo zachytenie legendárnej esencie akou bol Freddie je asi nemožné, ale ak s tým boli Brian s Rogerom spokojní, who am I to judge?

• 8.1.2019  21:57

Je treba povedať, že u ľudí, ktorí tieto filmy nepozerajú kvôli bicepsom a výfukom a ešte sa sťažujú na "PRIVEĽA" trieskačiek a akcie a na nedostatočný scenár, je chyba len na ich strane a to je fakt. Dwayne Johnson, Mark Sinclair a Jason Statham by sa počas celej stopáže pokojne mohli naháňať v Reliant Robinoch po kruhovom objazde a ja by som si aj tak prosila predĺženú verziu. Čaute.

• 22.12.2018  22:57
    Chicago P.D. (TV seriál) (2014)

Po všetkých detektívkach a kriminálkach, kde 50% času zaberali detailné zábery na odlepovanie odtlačkov prstov a rozbor balistiky je fajn pozrieť si echt policajnú robotu, kde sa rieši surový a aktuálny zločin. Serióznosť, nenútené twisty a fakt pozerateľné napätie na čele s jedným s najkrajšie sa vyvíjajúcim charakterom. Aj Fire aj Med majú vo vedúcich pozíciách výborné postavy, ale Hank Voight je proste nádhera. Gúd džob Chicago!

• 22.12.2018  22:38

Andy García & Colin Firth... have mercy!

• 24.6.2018  11:38
    Queer Eye (TV pořad) (2018)

All things just keep getting better.

• 12.6.2018  23:00
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Hopes may rise on the Grasmere, but honey pie you're not safe here, so you run down to the safety of the town... But there's panic on the streets of Carlisle, Dublin, Dundee, Humberside, I wonder to myself... Burn down the disco, hang the blessed DJ because the music that they constantly play, it says nothing to me about my life. On the Leeds side streets that you slip down, the provincial towns you jog around. Hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ, hang the DJ (Morrissey & Marr, 1988) *hart emodži*

• 10.5.2018  21:26

Nič ohľadom tohto filmu nie je také dôležité ako fakt, že sa mi počas DVOCH týždňov podarilo vyhnúť akémukoľvek spoileru. Len to som chcela. Pís aut.

• 31.1.2018  15:47
    The Fall (TV seriál) (2013)

Panebože, kvôli tomuto som prokrastinovalaaa... Moja chyba. Ale aby to zase nebolo chápané úplne zle, celkovo bol námet fajn aj herecké výkony, to sa nedá poprieť. Niekoľko vecí mi ale nedá. Napríklad totálna ambivalencia v prípade hlavných postáv... akoby si ani sám pán scenárista nebol istý tým, aký vzťah si k nim vlastne máme vytvoriť, taký bol zo svojho počinu rozčarovaný. Alebo napísanie super cool postavy silnej ženskej, v dnešnej dobe tak oceňovanej, ktorá je ale zaočkovaná proti úsmevu. Jasné, chápem, že ide o serióznu tému, ale... ale. Aspoň zase ukázal ľudskosť a empatiu, ktorá práve vo viacerých podobných prípadoch v zobrazovanej detektívnej roli chýba. A nakoniec to, v úplne poslednej časti, v rozhovore s talianskou tínedžerkou aspoň trochu vykompenzovala. Ale že jediná naozaj sympatická a nenútená postava bol doktor na urgentnom príjme v umelo dotvorenej sérii, tak to už čo je. A ešte hinty do vrahovej minulosti, aby mal divák aspoň akú takú predstavu o tom, prečo je taký aký je, na tie sme si museli tiež počkať. A v konečnom dôsledku som nemala pocit žiadneho zadosťučinenia, čo je škoda. No, ako som sa pekne sama so sebou porozprávala.

• 17.6.2017  22:10

Zbytočné a ešte k tomu aj odfláknuté. Nech mi nikto nehovorí, že z 2 a štvrť hodinového scenáru sa nedá vytrieskať viac ako dve chytľavé frázy. Prosím Vás... Išla by som aj nižšie, ale nerada naschvál znižujem hodnotenie evidentne (a nepochopiteľne ?) úspešného výtvoru a koniec koncov sa na to pozeralo dobre, pretože obsadenie a zmes prízvukov boli parádne a chémia medzi postavami nepopierateľná, ale... nakoniec aj tak všetci skapali.

• 7.2.2017  18:58
    Top Gear: Bolivia Special (TV pořad) (2009)

Why don't you slow down, turn your head round? Been treading on hearts that are giving in with a little grace, you're getting away with it, words, but nothing to say with it, you smile and take what you need in any way that you please, isn't it a shame you have nothing to show from these lies? I told you you'd pay for it, lonely are the days of your life... huu-u huu-u huu huu huuu-u... Damn you Jeremy, toto je nové guilty pleasure...

• 31.12.2016  00:46

Tak mi napadlo, žeee... prečo to museli ťahať do Ameriky? Prečo musí mať madafakin New York patent na produkciu väčšiny ľudí so superschopnosťami? Prečo by nemohol byť superhrdina napríklad z Birminghamu? Alebo len z Yorku, bez New... to by bolo cool. Anyways, Justin v úlohe pestúnky s okuliarmi (gonna Clark Kent this shit) lomeno vigilante bol kjút. Po patologickom klamárovi zo Shameless by bolo cute hocičo... No a Peter mi prirástol k srdcu, ale to už dávno, len som to ešte nikde nehovorila... džžžž Milujem ho a aj to, že on miluje sushi. Plus detaily ako obrúčka... awww.

• 17.12.2016  12:55
    The Crown (TV seriál) (2016)

Mmmmmmm či len ľúbim drámy, ktoré nie sú súčasťou môjho života! Je to vizuálny luxus, z ktorého nejeden divák dostane chuť na čaj. A tá podoba princeznej Margareth ... w-HOA! Páči sa mi, že ľudia už pred viac ako polstoročím vedeli, čo znamená správny shippping, veď presa plukovník Townsend bol vskutku hot. No a niet sa čo čudovať Bete, keď vyzerá ako zaočkovaná proti úsmevu, tá žena nemá žiadny chill. Taaaak už len Victoriu a potom sa už pôjdem učiť.

• 12.11.2016  12:20

Shoutout môjmu sebazapreniu, nechala som si to ako odmenu a bola to teda pekelná motivácia. Neviem čo povedať, neviem ako to povedať, Gallagherovci sú pre mňa veľmi špeciálnou a intenzívne osobnou záležitosťou no a do tejto zabŕdli aj oni sami, čo bolo cool, už som nemala emóciu len z toho čo Noel napísal a naspieval, ale aj z toho čo hovoril. Pôvodný plán bol preplácať komentár textami, ale kto by si ich už čítal bez hudby a osobitého významu... Namiesto toho ocením krásny kvalitný vizuál, luxusné audio z koncertov a dokonalý prestrih pesničiek. A tiež to, že o Don't look back in anger nepadlo veľa kecov, lebo o nej bolo narozprávané už dosť. Pre nefanúšikov a ľudí, ktorí o nich nemajú šajnu, bude asi dosť náročné pochopiť sfetované a zhúlené reči, čo ale nemusí byť na škodu, primárne sú Oejsis aj tak o niečom úplne inom. (Dala by som si to do topky, ale potom by niektorí ľudia uhádli, že ja som ja... muhahaha!)

• 5.11.2016  10:12

Bohvie prečo som si myslela, že je len obyčajný chirurg, lenže!!! Neurochirurg? N-e-u-r-o...chirurg..... úúúúúúúú, talk dirty to me. Nie nie nie, nechápete to, neuroveda je jednou z najúžasnejších vied. Tak. Sám Mr. Doktor ale nebol až taký vtipný, aj keď sa veľmi snažil, neva, tento pocit veľmi dobre poznám. Ešte oceňujem dĺžku- chacháááááá (a je to tu-humor!), seriózne, ani nie dve hodinky, lahoda, takto by to malo byť stále milí Pomstitelia.

• 30.8.2016  14:19
    Newsroom (TV seriál) (2012)

If you tell me she's not here, I'll follow the trail of her tears... that's how I got to Memphis, that's how I got to Memphis... Milujem ukončené seriály, tento mi ale tuším bude chýbať najviac zo všetkých. Všetko tu je také primerané, až to hraničí z dokonalosťou. Krásna práca.

• 18.8.2016  21:05

Videné normálne v kine v riadnom premietacom čase v mojom rodnom meste. Film za predošlými nezaostáva, ako som sa toho bála po predbežnom hodnotení a myslím, že je to pekná pamiatka na Antona. Vlastne mi celý komentár nedalo nenapísať len kvôli úvodnej vete. Ááááhahahahááá!

• 15.8.2016  23:03
    Derek (TV seriál) (2013)

Život v tej najčistejšej forme, jednoduchosť podaná čo najúprimnejším, cnostným a dojímavým spôsobom. Takto sa robia emócie. Nenútene a skromne. A geniálny komik dokáže presvedčiť, že vie byť seriózny, resp. to, že všetko a všetkých netreba brať tak vážne, sa dá ukázať aj takto.

• 3.8.2016  23:20

When the wind stands fair and the night is perfect, when you least expect it, but always when you need it the most, there is a song.

• 15.7.2016  20:25
    Grimsby (2016)

Och Ježíšku na krížku to bola ale KOMÉDIA ! Mesiac som ju odkladala, ale ako som si ju vychutnala!!! Ako keď sa celý deň tešíte na jedlo, ktoré si dáte po príchode domov a zistíte, že vám ho nikto nezožral. Fokin' ósm! Chcem sa rozprávať o TEJ scéne, kde sa Saša navliekol do Markových handier, vydal sa do akcie a popritom mu hralo Cigarettes and Alcohol... nikto o tom nebude hovoriť? ŇJIE? Fajn. Len by ma zaujímalo, či to náhodou videl pán Gallagher (moja láska) starší... myslím, že by sa kúšťok pobavil. Vďaka takýmto filmom je život krajší.

• 10.7.2016  20:37

Ej či to bolo dávno, čo som videla film o superhrdinoch, v ktorom minimálne polovica z toho boli moralistické kecy a nešťastné rozhodnutia americkej vlády, ktorej bordel museli upratovať good guys... Nie, pretože o tom je každý podobný film a ZRAZU to ľuďom vadí... že majstri slova potrebujú predviesť svoje verbálne schopnosti, surprise madafaka! 3 hodiny! a kecy mi vonkoncom nevadili, až som sa bála, že sa budú len biť...fijúúú. Veľmi pekné exteriéry, minimum lásky plodiacich záberov, Jeremy Irons Wow! A Ben... veľký BEN, enormný Ben!!! To bola slasť pre oko, úžasný zrelý a prezieravý superhrdina, o ktorom by som si bez mihnutia pozrela aj celý film, po všetkých ostatných, ktorých je asi 637.

• 31.5.2016  14:51
    Deadpool (2016)

Just call me angel of the mornnig ANGEL, just touch my cheek before you leave me DARLING. Humor je jedna z najkrajších vecí na tomto svete a s týmto filmom tvoria odteraz samostatnú kategóriu mojich zvládacích stratégií. Niektorí by si mali naordinovať chill pill, aby nebrali všetko tak bolestivo seriózne. Lebo je to hádajte čo.. SMIEŠNE!

• 8.5.2016  22:19

Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas yes yes yes videla som film ko-neč-ne! Mala by som sa upokojiť, ale dnes nie. Vždy keď vidím Buckyho, spomeniem si na rozprávku Kresadlo. Ale narástol, bakyyyy baky baky, rysy tvárovej oblasti boli menej viditeľné ale! Sebastian Stan mi napriek tomu postavil stan (haaaaahahaha!). Nebudem sa obkecávať okolo príbehu, postáv, hudby,..koho to pri tomto zaujíma... na to je tu odborníkov dosť.. bhá! No dobre, možno malý moralizujúci eľement, Steve sa správa ako šalabachter. Mám rada odveci komentáre.

• 22.12.2015  23:24
    Shameless (TV seriál) (2011)

Som tak rada, že som sa na toto dala. A zároveň v rozpakoch. Ale som si istá dvoma vecami, a síce, že niekoľko tak hnusných charakterov bez štipky poľutovania, som ešte nevidela stvárnených a napísaných tak dobre. Využitie toho "zo života" je na mieste a robí to veci ešte uveriteľnejšími. No a druhá vec... že sa proste nedá nemilovať Mickeyho. A Iana. Oboch, naraz, dokopy. Prečo ich potom láska neľúbi keď oni sa tak ľúbia... ? Anyways, dávam tvorcom novú sériu na to, aby napravili to, čo výsostne posrali, seriózne, vo všetkých tých zmätkoch bol tento zmätok jedným z najkrajších. V opačnom prípade mažem hviezdy, mažem z obľúbených a mažem spomienky (muhaha, ešte to tak! Justinovu ric a Camerona Monaghana ponechám).

• 1.10.2015  23:16
    Marťan (2015)

A Mark Watney získal svoj Iron Manovský manéver, čo bolo pre film celkom na mieste. Nuž tuto sa s tým nebavčali, všetko išlo frišne, šnela a zrazu bolo stráááášne jednoduché naložiť celého Pathfindera, resp. celú, nevermind. Ale zase "skutočný" a ukážkový vizuál toho, ako by ste vyzerali, keby ste zopár mesiacov žrali iba zemiaky. Matt si jednu celú hviezdu zaslúži, ale už by ste ho fakt mohli prestať posielať do vesmíru. Skvelý výber hudby, ktorá to perfektne odľahčila, lebo plánovaný humor pôsobil na Zemi miestami až príliš ...awkward. Watney bol predsa okrem najlepšieho botanika zároveň aj navtipnejším človekom na planéte.

• 7.9.2015  22:36
    3 Idiots (2009)

Tri hodiny znesú veľa, aj množstvo nezaujímavých pasáží a hluchých miest. Dobrá správa je, že tuto sa nič z toho nekonalo. Bolo to hlučné a farebné (presne podľa očakávaní) a práve táto pestrosť, energia a nadhľad podali x gýčovitých tém z úplne inej perspektívy. Keby ich chcel s podobným zámerom spracovať západ, zaobalil by to do vágnych dialógov a prekombinovaného deja, pritom India to dokáže tak jednoducho a nenútene, tak prečo z toho robiť vedu?→ HA! Narážka na dej (ne)úmyselná. Možno to bolo neokukanými tvárami či prostredím, ale na hercov sa veľmi dobre pozeralo, žiadne zbytočne afektované prejavy a výkon stále dokázal zapôsobiť (aj na city). Klobúk dolu. Ešte mi niekto vysvetlite, ako môže byť riaditeľ o 2 roky starší ako Rancho... wau. Videné v rámci Season Challenge Tour 2015.

• 23.8.2015  15:05
    Počátek (2010)

Film je emočne zrelý a skutočné emócie nemusia byť viditeľné, pretože je tu vidieť niečo oveľa lepšie, a síce ich pôvod... veď už aj samotný názov... ale neva. Myšlienka je lákavá a spracovaná tak svojsky, že som popri vizuále hudbu veľmi nevnímala, skôr zvukové efekty. Dobré to bolo, iba Marion Cotillard je pain in the ass a asi som radšej keď ju nepočujem. Videné v rámci Season Challenge Tour 2015.

• 22.8.2015  18:26
    Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

Humor tu nie je o nič hlúpejší, ani trápnejší, ako pri iných amerických komédiách, tak sa z toho všetci nepokakajte. Okrem toho sa tu nenachádza protivný smiech v pozadí a je tu Samberg, ktorý mi šmakuje od čias SNL a veľký vyrehotaný Terry Crews, ktorý hrá veľkého "serióznejšieho" Terryho. Vynikajúca oddychovka, zhltla som to za tri dni a totálne som sa naviazala na postavy. Ešteže musím čakať už iba mesiac.

• 21.8.2015  15:03

Jedna veľká AKČNÁ zaprášená a špinavá náboženská skúsenosť pre feministky. Čo vôbec nemyslím ako urážku, naopak, mám rešpekt pred takýmto poňatím. Oceňujem to preferované natáčanie v drsných podmienkach pred plátnom s reálnymi výbuchmi a plameňmi a autami a všetkým tým besnením, dobre sa na to pozeralo. Až na to, že o Maxovi viem veľké trt, okrem spomenutých drobností, v podstate sa tam popri všetkej akcii nenašiel čas na väčšie rozoberanie hlavných postáv, ale zase to nemá ani v popise, všakže. A tiež som si mohla urobiť domácu úlohu a pozrieť si to čo už vyšlo, ale na D.Ú. som ja nikdy nebola. Videné v rámci Season Challenge Tour 2015.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6