• Krátkometrážní

Bridgertonovi (2020) (seriál)

Má to byť v červených číslach, wankers! Čo sa vám zase nepáči vy kajnšmetkeri...

Po životě (2019) (seriál)

Lenže... Deadly Sirius nemá prekrásnu Brandy. Najviac sa mi aj tak páčia reakcie ľudí, ktorí tvrdia, že je to príliš depresívne. Seriál o trúchlení a depresii je depresívny a smutný. Absolútne nečakané. Už len to príliš... akoby sa človeku s depresiou dalo povedať, aby bol taký láskavý a nebol AŽ TAKÝ depresívny. Pre Krista Boha ľudia... Anyway, okrem jednej výhrady k tomu, ako príliš rýchlo sa na môj vkus pozviechal, to bol brutálny zásah do tej ničoty a prázdnoty, keď človek jednoducho nie je schopný cítiť sa šťastný.

Avengers: Infinity War (2018)

Nič ohľadom tohto filmu nie je také dôležité ako fakt, že sa mi počas DVOCH týždňov podarilo vyhnúť akémukoľvek spoileru. Len to som chcela. Pís aut.

Bohemian Rhapsody (2018)

Scenár plytký, autenticite sa minuli a Boh zavaruj, lebo predramatizovali už tak gýčovitú ošumelosť, no ne-ho-ráz-ne! Akoby tvorcovia prahli po ocenení za najlepší pôvodný scenár a podobné vágne sračky v kategóriách na nominácie. Anyway, ide proste o jednu z najlepších brutálnych, pestrých a excentrických audiovizuálnych, KONVENČNÝCH šouiek, ktorá splnila svoj účel, pre mňa osobne a evidentne aj pre tisíce ďalších ľudí, pretože zaujala už len tým, aby si to niektoré z ufňukaných bitches aspoň pozreli. Rami Malek si nadrel riť a to má fajn, lebo zachytenie legendárnej esencie akou bol Freddie je asi nemožné, ale ak s tým boli Brian s Rogerom spokojní, who am I to judge?

Queer tým (2018) (pořad)

All things just keep getting better.

Dobrý doktor (2017) (seriál)

Kiddo z Neverlandu a Továrne na čokoládu veľmi oslovil a je vidno, že je do toho zaangažovaný viac, ako len herec. A výborný soundtrack, lebo zahrali aj Oasis, that's right.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Ej či to bolo dávno, čo som videla film o superhrdinoch, v ktorom minimálne polovica z toho boli moralistické kecy a nešťastné rozhodnutia americkej vlády, ktorej bordel museli upratovať good guys... Nie, pretože o tom je každý podobný film a ZRAZU to ľuďom vadí... že majstri slova potrebujú predviesť svoje verbálne schopnosti, surprise madafaka! 3 hodiny! a kecy mi vonkoncom nevadili, až som sa bála, že sa budú len biť...fijúúú. Veľmi pekné exteriéry, minimum lásky plodiacich záberov, Jeremy Irons Wow! A Ben... veľký BEN, enormný Ben!!! To bola slasť pre oko, úžasný zrelý a prezieravý superhrdina, o ktorom by som si bez mihnutia pozrela aj celý film, po všetkých ostatných, ktorých je asi 637.

Captain America: Občanská válka (2016)

Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas yes yes yes videla som film ko-neč-ne! Mala by som sa upokojiť, ale dnes nie. Vždy keď vidím Buckyho, spomeniem si na rozprávku Kresadlo. Ale narástol, bakyyyy baky baky, rysy tvárovej oblasti boli menej viditeľné ale! Sebastian Stan mi napriek tomu postavil stan (haaaaahahaha!). Nebudem sa obkecávať okolo príbehu, postáv, hudby,..koho to pri tomto zaujíma... na to je tu odborníkov dosť.. bhá! No dobre, možno malý moralizujúci eľement, Steve sa správa ako šalabachter. Mám rada odveci komentáre.

Deadpool (2016)

Just call me angel of the mornnig ANGEL, just touch my cheek before you leave me DARLING. Humor je jedna z najkrajších vecí na tomto svete a s týmto filmom tvoria odteraz samostatnú kategóriu mojich zvládacích stratégií. Niektorí by si mali naordinovať chill pill, aby nebrali všetko tak bolestivo seriózne. Lebo je to hádajte čo.. SMIEŠNE!