Lovec trolů (2010)

Perfektní efekty a bravurně ztvárněná výprava, zbytek nesledovatelná scénáristická debilita.Parta nesympatických hovad honí obří mega Trolly, o kterých ví jeden starý lesa pán co vypadá jako pedofilní verze hajného Straky od malého Vény na Trollí stezce.Např. jsem absloutně nepobral, jak jedna z hrdinek zemře, nikdo to vůbec neřeší a najednou čekají někde na nádraží na další holku co zastoupí její místo.Pamatuju si, že mě to ze začátku dost bavilo, ale snad nikdy jsem neviděl tak dobrý námět, s dobrými efekty a kamerou, totálně zničený nesnesitelně kreténským scénářem, ze kterého mi bylo tak zle, že nemůžu dát větší hodnocení.20%.

Luna di miele, luna di sangue VII (2010)

Upřímně mám pocit stejně jako bratr,že tomu jaksi kus chybí,ale pobavilo to a mno...ehm...Leticia Dolera je prostě moje nová láska :-) 60%.

Machete (2010)

Bez charakterní vyvraždovací jízda,která nemá potřebnou štávu a o temperamentu desperada si může nechat jen zdát.Efektivní styl všech těch vražd vás začne nudit už v půlce,Jessica Alba je sice neskutečná kočka,bohužel hereckého nadání jí moc naděleno nebylo.Potěší příjemný černý humor ovšem největším zklamáním je Steven Seagal,ten je tak vyřízenej,že zněj nevymáčkne nic ani tak solidní režisér jako je Rodriguez!Jeho unuděný a zoufale oteklý obličej,nemá stím machrem z let 90tých už vůbec nic společného,finální bitka,na kterou sem se těšil,je směšnou strkanicí dvou dědulů s mečíky.ze začátku jsem se sice bavil královsky(scéna s mobilním telefonem je dobrá:-)ale ke konci se začnetě čím dál víc vrtět v křesle a totální konec vás totálně rozpláče.škoda,po postradatelných 2 největší zklamání.už se radši na nic těšit nebudu a nechám se jen překvapovat.60%

Marmaduk (2010)

Typická infantilní rodinná komedie s mluvícími zvjerřátky, která donutí každého otylého honibrka s lahváčem v ruce pičovat do stratosfér o dementních scénářích a podobně.Člověk s rodinnou, bez komplexu méněcenosti a normálním, logickým uvažováním vpálí téhle natvrdlé veselé taškařici 3* kulaťoučký, za 85 minut děckého mlčení a smíchu.60%.

Méďa Béďa (2010)

Sterilní slátanina s minimem vtipů, která se neznaží absolutně vybruslit z rutinny typicky infantilní rodinné zábavy, která pobaví opravdu jen děti do osmi let.Výdělek týhle slátaniny opět dokazuje, jaké v americe frčí filmy a proč jsou všobecně američani totálně vymaštěný...ještě aby nebyly, když jejich děti mají nejraději tyhle tupý zvratky.Jako plus můžu snad jen vzdát hold povedené animaci, tý ujetý želvě a faktu, že vaše malé dítě bude aspoň 77 minut držet zobák.Dabing Tůmy už se stáva opravdu nesnesitelný.15%.

Megamysl (2010)

Animák, který si jak je tomu zvykem půjčuje od hraných filmových kolegů, naštestí mu to jde ale vtipně a chytře.Vizuál paráda, příběh baví, akce mraky, nadupanej soundtrack...tvl Ozzy....prostě skvělá trefa ve všem a příklad toho, jak málo stačí, aby se se film chytil u širšího a hlavně staršího publika.Jeden z nejlepších animáků.85%.

Megažralok versus crocosaurus (2010)

já sem teda s chutí posílal Asylovky do odpadu,ale u tohodle dílka jsem konečně prozřel ;-) ono je to totiž tak strašně blbé,až je to vlastně geniální.Když vidíte jak moc se ta parta amatéru snaží hrát a tvořit..ehm něco co má být asi jako film :-) a oni to navíc berou smrtelně vážně a dělají to se vším zapálením....až jim prostě ty dvě hvězdičky dám...protože mě opravdu upřímě nerozesmálo tak dlouho nic....jako film u kterého není záměr divákův smích :-D Mega Sharku jeď! Chci Mega Shark vs. Mega Delfín!

Město (2010)

Sice v Affleckovi dříme nadějný režisér,ještě si ale nějaký čas na opravdu pořádný film počkáme.Zajímavé téma i dobrý příběh.Benymu se náramně vyvedl výběr herců,výkony sou opravdu bravurní,hlavně můj čím dál více oblíbený Jeremy Renner hláškuje i hraje skvěle.Co se ovšem flekoj nedaří je vlastní invence a takový určitý vlastní osobní styl.Občas si až neskutečně vypůjčuje a klišé střídá klišé.Pro příklad prozrazení jejich operace...no to sem se málem udusil smíchem,scény v květinářství byly taky mizerný.Chvílemi ste sledovali opravdu herecký koncert v napínavém akčním dramatu,chvílemi jako když koukáte a nudný,odfláknutý blábol s hluchými místy od mizerného režiséra.Začátek a konec téměř na pět,střed filmu stěží za dvě.Bene příště víc osobitosti a snad už to půjde.Ale abych jen neremcal potenciál v něm dříme,jen ho neutopit... milých 60%.

Mortal Kombat: Rebirth (2010)

prosím ne!odpadní herci béčkových sraček,dostali mini roličku v mini mortalu...další zprzněnou sračku jako byl tekken,už mé hráčské srdce nevydrží...

My Name Is Kris Kringle (2010)

Ha, skvělá mysteriózní práce a výbornej námět, spolknul bych celovečerák s otevřenou náručí.Ať žije Satan Claus.75%.