Probuzená smrt (2004)

Van Damme jako drsný gangster jdoucí za odplatou.Škoda že už tvůrci nechají Jean Clauda jen mluvit a střílet a navíc dost málo.Na druhou stránku opět dokazuje jak dobrý herec je.

Překročit všechna pravidla (2004)

když sem to četl v tv programu tak sem si myslel že to bude další laciná americká romantická sračka,a ejhle!!!!výtečné výkony všech herců,nejlepší je samo piškot,a morris chesnut je mnohem lepší než jamie foxx!!!!!fakt prdel,nesnáším romantický opusy,ale tohlenc má mé čestné místo v srdci.

Příběh žraloka (2004)

Dlouho sem tenhle skvost opomíjel a byla to škoda.Animovaná parodie na Čelisti a spoustu dalších filmů stříbrného plátna, se skvělým scénářem a širokou škálou pestrých postaviček.Jednoznační favorité zhulené medůzy, v podání Sanky a Marleyho mladšího....tě totiž baštím čéče ;) 75%.

Redakce (2004) (seriál)

**1/2no nebyl to zas tak špatný seriál jak sem si myslel.pár dílů sem viděl,dá se to považovat za to lepší co má na triku tv nova.lepší ale zázrak to taky není,matásek mě seděl asi nejvíc,roman zach byl taky fajn.ovšem šteindler mě sere už od perníkový věže,ten je na pěst.

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Nejodsuzovanější díl,který mě se paradoxně líbí nejvíc.Film je geniálně udělanej podle třetího dílu hry,kterej jsem jako jedinej prošel,tudíž k němu mám i nejblíž.Nemesis je skvělej,vizuál fantastickej,prostě opuštěné Racoon City,přesně jak má být.Při scénách ve školce,jsem měl opravdu pekelně scvrklo :-) Výborná je i akce,škoda že k projektu vybrali neskušeného režiséra,protože se mu film opravdu párkrát vymkne z rukou a konec jo..no ehm prostě divný :-) ale to nemění nic na tom,že je to pořád můj nejmilejší díl z celé série. 85%.

Riddick: Kronika temna (2004)

Po jedničce to byl neskutečný šok,kdo čekal že bude Riddick běhat opět někde v temnotě a lovit příšery,ten se kurevsky zmýlil a mohl být taky dost zklamaný,jako sem byl původně já.Z kina jsem tenkrát odcházel nespokejen,ale do Kroniky Temna musí člověk dozrát....temně dozrát :-) Riddick dostal novej vizuál,vytvořil si vlastní světy,vlastní pravidla a temného lorda,který ničí všechny ty světy,aby udělal jeden temný na půl mrtvý na půl živý......prazvláští pojetí,temná atmosféra,svým způsobem geniální výprava a kostýmy...v čele s dokonalou hudbou a drsným Dieselem.....po čase jsem si tenhle kus zamiloval a je to jedna z mých nejoblíbenějších ,,divných´´ sci-fi.

Riskni to s Polly (2004)

celkem vtipná komedie,kde potěší hlavně vedlejší role,philip seymour hoffman je dokonale ulítlej,hank azaira jako promiskuitní nedobře anglicky mluvící potápěč je taky fajn,a co teprve ta šílená fretka.škoda jen,že film pak zapadne do klasických romantických klišé.

Rottweiler (2004)

vzkaz pro stodvacet.španělé umí horory rozhodně líp než američani.víš proč je tenhle film špatnej ty blbečku???protože ho natáčel američan.

RRRrrrr !!! (2004) odpad!

Když naženete na jeden plácek bandu debilů,řeknete jim ať poskakujou,řvou,mumlaj a řikaj přichází noc,drž hubu,tak vám vyjde film který je naprosto odporně trapný,že i trapnost sama by se musela stydět.fuj!!!!