• Krátkometrážní

Melancholie (2011) odpad!

zase další "umělecká" pí*ovina. Tváří se to jako bůhví co, ale bohužel v tom vůbec nic neni. NIC. Stejně jako všechny ostatní Trierovy filmy. Nesnášim toho režiséra, z naprosto jednoduchýho a přímýho důvodu. Točí sračky, neskutečně nesmyslný idiotský sračky. Nelíbilo se mi prostě vůbec nic, ať už nesmyslná zápletka, nebo snad ta vyloženě směšná a trapná Sci-fi vložka. Dánský filmy mám opravdu rád, ale chtěl jsem si jen potvrdit, že je to vyjma tohohle prasopsa, od kterýho jsem viděl 4 filmy, a dal tomu dohromady 0 hvězd. Hnusnej paskvil mi nemohla zachránit ani úžasně hrající Charlotte, která se herecky předvádí ve všech filmech od něj, co jsem viděl, a všude je výborná. Jenom ty filmy bych všechny zakázal.

Koleje osudu (2013)

Je to trošku předvídatelnější, ale tím moje kritika překvapivě končí. Úchvatnej příběh, úžasná hudba, dechberoucí film. Doporučuju všem..

Svatby v Benátkách (2014) (seriál) odpad!

Superextraultimátní MEGASRAČKOIDNÍ HOVADINA. Díky čus

Neobyčejný život Timothyho Greena (2012)

Nepoužívám to slovo rád, ale tohle bylo fakt příšerně laciný. Průhledný jak moje skalice po vypití litru vody z Dejvic, a úplně stupidní. Jediný co tu stojí za zmínku, je hudba, a výkon malýho CJe. Jinak to je opravdu karamelová příšernost.

Kdo přežije - Samoa (2009) (série)

Bezkonkurenčně nejlepší série.. Russell je sice hnusnej, slizkej, namyšlenej idiot, ale je neskutečně chytrej.. Je to prostě superhráč.. Ta čtyřka Foa Foa (Russell, Mick, Jaison, Natalie) jsou pro mě Fantastic Four. 8 proti 4 ? Bez problémů.

Trestná lavice (2005)

Neskutečně debilní kopie Fotbalu za Mřížemi... TFUJ!!!

Křídla Vánoc (2013)

Film, kterej neotvírá oči, ale duši. Jen místo "Komedie" bych tam dal spíš Sci-fi. A i přesto, že se teď potom co jsem to viděl cejtim jak 4procentní, nebo jak přecitlivělá ženská, protože jsem brečel tak SEDMNÁCTKRÁT, dávám plnej počet..

Interstate 60 (2002)

Každej by asi chtěl takovouhle kouli. A já bych chtěl v každym filmu někoho jako tady Gary, aby dokázal takhle hrát.

Ex Machina (2014)

Prožil jsem velký zklamání. Vůbec žádná jiskra, žádnej impuls, kterej by mě dostal na kolena. Celej film se strašně tááhne, a nakonec to ještě dopadne úplně debilně. Jediný, čemu se klanim, je hudba. Ta byla teda dost luxusní. Nejspíš jsem si jenom k tomuhle snímku nenašel svojí cestu, i když to má určitě něco do sebe..