Wiikii

Wiikii

okres Brno-venkov
Baví mě každý žánr. No hlavní je, aby něčím zaujal film

23 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Zelená míle (1999)

  Zelenou míli si člověk musí zamilovat. Provedení, atmosféra, hudba, herecké výkony, vše tohle když se spojí, tak je to tří hodinový zážitek, který si budete chtít někdy zase zopakovat. ..

 • poster

  Šestý smysl (1999)

  Šestý smysl je dokonalým snoubením mystery, dramatu a hlavně thrilleru. S úžasnou pointou, atmosférou a vykreslení životních událostí, jako byla dětská šikana, či beznaděj matky. .. Jedním slovem OHROMEN, jsem ohromen, protože co Shyamalan dokázal je dokonalé...

 • poster

  Tygr a drak (2000)

  Tygr a drak je pro někoho akční nuda, pro druhého klidný příběh, který si jen tak plyne a přesto u něj neusnete. Člověk, který by chtěl od tohoto snímku kung fu vyvražďovačku, nebo Chanovu úsměvnou akci, tak bude zklamán, hodně zklamán. Zde se sice bojuje, skáče po střechách, ale vždy jen do té míry, aby jste se dokázali duševně naprosto uvolnit a užít si celý snímek a jeho poselství, který sebou nese. ..

 • poster

  Na vlásku (2010)

  (Píše se rok 2012) Když jsem si tento roztomilý animák poprvé pouštěl. Nic v tu dobu nenasvědčovalo tomu, že by se měl po zhlédnutí stát mým top ten(respektive sixteen). Na ČSFD měl v tu dobu ušmudlaných 65% a jeho kartónové postavičky nehyzdili města a nákupní střediska jako tomu bylo u Shreka či aut. Jenže překvapení přišlo už v prvních minutách, kdy bylo poznat, že nejde o žádný průměrný animák. Ale o Disneyovský muzikál, který vsadil na známý příběh, krásnou vizuální stránku, milý humor a samozřejmě jak to u muzikálů bývá nemalou porci hudební vsuvek, který doprovází celý děj snímku. .. Závěrem bych už jen dodal, že český dabing sahá hodně vysoko. ..

 • poster

  Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

  Když Frank Darabont natočí něco na motivy knihy od Stephena Kinga, tak to vždy končí nějakým úspěchem. U Vykoupení z věznice Shawshank to není jinak, což je asi podle hodnocení jasné. Ale proč ? No lepší otázkou by bylo proč ne? Málo co se může vytknout. Robbins i Freeman hrají své životní role ve filmu s úžasnou předlohou, kterou dokonale ztvárnil právě Darabont. .. Do té doby nebylo moc takto dobrých snímků a vlastně ani dnes se dokáže málo jaký vyrovnat tomuhle skvostu, který umí vzbudit mnoho emocí. ..

 • poster

  Warrior (2011)

 • poster

  Oddělen (2011)

  Film mě připadal jak kdyby trval tři hodiny, ale jen proto, že každá minuta co uplynula byla neuvěřitelným zážitkem strasti plné cesty jednoho muže. Je až neuvěřitelné co snímek dokáže nabídnout, když se do něj vžijete a procítíte těch 97 minut... Nestyděl bych se ho posunout až do první desítky na CSFD, leč to nezávisí jen na mě. A tak putuje alespoň ke mě, do mé top desítky. ..

 • poster

  Nespoutaný Django (2012)

  Quentin Tarantino, je Quentin Tarantino. .. Když pochopíte co od jeho tvorby očekávat, tak i ty dvě a tří/čtvrtě hodiny si budete užívat a ke konci budete ještě chtít přídavek. ..

 • poster

  Dobytí severního pólu (divadelní záznam) (2006)

 • poster

  Obchodník se smrtí (2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace