Stmívání (2008)

I díky poslední třičtvrtě hodině 3*. I přes to všechno klišéjdní, co tam bylo, i přes zdlouhavý začátek, jsem se nenudil a nakonec to nebylo tak špatné.

Převtělená (2007)

Čekal jsem něco jiného, ale i tak se mi to docela líbilo.Celkem fajn příběh, celkově slušný filmeček s nevýrazným Duchovnym, ale ta Olivia Thirlby valí, tak nějak se mi zdá, že to táhne právě ona.

Zaříkávač koní (1998)

Má to úroveň. Ať už se jedná o jakýkoliv aspekt filmu. Pozvolnému vyprávěcímu tempu jsem se dokázal přizpůsobit a vůbec celý film na mě působí velmi příjemně. V celkovém výsledku mi však něco chybělo.

Reservation Road (2007)

Výborné drama.I když jsou tady průměrné hodnocení, z mého pohledu se Reservation Road jeví jako kvalitní snímek s velmi dobrými výkony jak Phoenixe tak Ruffala. Atmosféru dokázal Terry George vytvořit opravdu velmi uvěřitelnou a já se nemohl od monitoru odtrhnout.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Je to film o Aktech-X, ale zase tak tajemně se netváří. Kdybych jej měl brát jakožto fanoušek této série, mohl bych být trochu zklamán. Nakonec jsem se ale nenudil a byl jsem relativně spokojený, prostě bylo fajn zase vidět tuhle dvojku spolu.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Po opětovném shlédnutí musím dát 4 *,film má pobavit a to se mu daří skvěle,nenudil jsem se ani chvíli.

Tenká červená linie (1998)

Pro mě snad nejlepší válečný film vůbec. Tenhle film obsahuje úplně všechno, co bych od válečného žánru očekával.Skvělé vykreslení charakterů postav, prakticky všem hercům jsem opravdu věřil, že oni jsou těmi postavami.Musím vyzdvihnout výkon J. Cavizela, W. Harrelsona a N.Nolteho. No a samozřejmě hudba. Na závěr bych chtěl dodat, že poslední úsek s J. Caviezelem mi zůstane ještě dlouho zarytý v paměti.

Paříži, miluji Tě (2006)

1. ***,2.****,3.**,4.***,5.****,6.*,7.****,8.***,9.****,10.***,11.****,12.****,13.**,14.****,15.***,16.***,17.**,18.***

Ali (2001)

Velmi mě potěšily realistické záběry z ringu a výkon Willa Smithe. V Mannově Alim nejde o pokrytí celého života Muhammada Aliho, nýbrž jen o výseč z jeho života. Z doby, kdy to neměl lehké a udělal různá kontroverzní prohlášení. Nejde tu jen o box, ale právě i o jeho životní postoje. Myslím, že se to povedlo, avšak stopáž mohla být mnohem kratší, aby ubylo některých zbytečných scén mimo ring.

The Black Donnellys (2007) (seriál)

Dokonalý seriál z mafiánského prostředí, který nemá konkurenci. Jeden z nejlepších seriálů za rok 2007 a prudce návyková věc. Pilot navnadí diváka na tento seriál naprosto dokonale a ten ho nepustí až do konce. Skvělí herci, ve skvěle napsaném příběhu.