Země zítřka (2015)

Nijak zvlášť mě to nenadchlo, ale zase ani úplně neurazilo. Normálně bych dal za 3*, ale protože to tady nějaký žužu pytlík ve svém spamu nechutně nadhodnocuje s odůvodněním, že zase někdo jiný, konkrétně "chorý mozek" toto poslal do odpadu, dávám za 2*.

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (seriál)

Pokračování úspěšného seriálu zdaleka nedosahuje kvalit svého předchůdce,ale určitě nepatří do černých pater. Taková hrůza to zase nebyla. Myslím, že by si zasloužil dostat se výše od všech těch Ordinací a podobných zvěrstvech.

Nikdy to nevzdávej (2008)

Jak toto může být v červených číslech? Snad nejsem ještě tak starej, ale bylo daleko příjemnější sledovat Franka, jak se svým telepatickým Šoduši ruku v ruce bojují v Kumite, aby i Frank měl něco, z čeho bude moci po léta utírat prach a zaplácne tím prázdné místo na poličce nad telkou.

Protivný sprostý holky 2 (2011) (TV film) odpad!

Viděno omylem při práci. Jinak MMR musí mít strašně príma život, když ho dokáže překvapit taková sračka. Čekal jsem stupiditu a dostal jsem jí měrou vrchovatou.

Kapitán Phillips (2013)

Pro mě zatím nejslabší Greengrassův film. Pořád nadprůměrné, ale není tam to, co jsem prožíval např. u Letu.

Příběh kmotra (2013)

Dávám lepší 3*. Na české poměry velmi slušné. Určitě si přečtu Mrázka od Kmenty.

Redakce (2004) (seriál)

Dávám dvě hvězdy za Mrázka. Jinak je to samozřejmě krásná, voňavá, umytá, ale přesto pořád obyčejná žumpa.

Zamilovaný profesor (1996)

Co na to říct. Je to sice takové...blbý, ale dvě věci mně přesvědčily o tom, proč tomu nedat jen jednu hvězdu. Za prvé, dabing Oldy Kaisera. Za druhé, Buddy Love vs. Reggie.