Operace Entebbe (2018)

Nepochopím nesmyslnou hudbu a taneční scénu během klíčové scény , sama o sobě by byla fajn, k osvobození rukojmich se vůbec nehodila. Plus mi hodně vadí celkové vyznění filmu, kde zejména němečtí teroristé jsou vykresleni jako vlastně v podstatě hodní, jen trochu pomyšlení soudruzi a ve kterém nakonec rukojmí nezahynou jen díky jejich malému odhodlání je zavraždit. Nevím, jak přesně tak operace proběhla, ale toto vyznění se mi nelíbí. Být Izraelem, cítil byl se uražen.

Kvílení (2016)

Nechápu, proč policajti v korejských filmech takřka vždy vypadají a chovají se jako parta dementů z pomocné školy. I přesto a nejen přesto, film je také plný scén, které nedávají smysl, mě hodně bavil.

How It Ends (2018)

Překvapivě dobrý film, napětí od začátku do konce, velká spokojenost.

Pumpaři od Zlaté podkovy (1978)

Kdo říkal, že je to komedie? Bartoška zde hraje kokůtka, který chce všechno hned a nezná mapu a nakonec se ukáže, že je to zmrd fízl.

Karbon (2017)

Příběh o tom, jak parta debilů, co zrovna spadli Marsu, přišla k penězům, aby pak vinou svojí neuvěřitelné blbosti a neschopnosti všechno pozbyli.

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Předesílám, že mám moc rád Ondru Vetchého, řekne mi ale někdo, proč tak hrozně přehrává? Všichni jsou super, Vetchému by větší civilnost a méně emocí neškodilo, v některých chvílích je až směšný. Seriál jako celek skvělý a je třeba vypíchnout Miroslava Hanuše a jeho ultrakokotka, zmrdího šéfa Korejse. Ten nemá chybu.

Bůh s námi - od defenestrace k Bílé hoře (2018) (TV film)

Vždy jsem si myslel, že film především vypráví příběh, co se vypráví v tomto filmu, se mohu dočíst v knihách o historii a vždy to bude zábavnější než toto bezkrevné dílo. Ano, postavy mají krásné kostýmy a hrají v moc pěkných kulisách, ale co? To se divák neznalý historie absolutně nedozví. Nebo snad tvůrci čekají, že průměrný divák CT1 zopakuje dějepis, aby aspoň zhruba věděl o co jde? Zklamání obřích rozměrů. Průšvih, když si člověk uvědomí kolik to stálo peněz a kolik skvělých herců v tom hrálo. Blamáže jako je tato jen poskytují munici odpůrcům České televize. Ne každý umí točit jako Terrence Malick.