DonT Stop (2012)

Jestli takový byl český punk (a všichni víme, že nebyl), tak by mi ho bylo líto. A je mi lito i energie vložené do tohoto filmu

Lucka - život a jak ho žít (2017) (TV film)

Krásná holka, které je škoda. Je velice těžké říct kdo za co může, rodině bych nic nevyčítal, nejsme nikdo dokonalý a je třeba si uvědomit, že to, co maminka řekla, vyslovila v afektu plus je nutné pochopit, že má ještě tři další děti a nemůže se věnovat pouze problémů své dcery. Film se mi líbil zejména kvůli osobě hlavní protagonistky, která si v něm dovolila to, co jí možná chybí celý život, tedy být sama sebou taková , jaká je . Možná, že i díky tomu, že ji dokumentaristé přijímali takovou, jaké je, se dokázala tolik otevřít před kamerou. Dobrá a přínosná práce, scény, kdy Lucka vykládá něco o klíči namalovaném na zdi, byly děsivé a odstrašující.

Marcella (2016) (seriál)

Co si budeme namlouvat, Marcella se kolikrát chová jako pěkná kráva a jednomu dost leze na nervy. A také není Saga, té nesahá ani po paty, ani coby postava, ani to, jak je zahraná. Broen je prostě úplně jiná liga.

Saljut-7 (2017)

Bylo to natočeno dobře do chvíle, kdy se děj začal odchylovat od skutečných událostí. V té chvíli se z filmu stala směšná fraška. Přitom příběh tak , jak se stal, byl dramatický až dost.

Dabing Street - Destrukce (2018) (epizoda) odpad!

Co tohle mělo být? 11. epizoda nebyla ani vtipná ani zábavná, zmatený mišmaš přiblblých scének, Martin Myšička hrající opilce tak blbě až mi ho bylo líto, jeho scény byly pouze trapné. Už notných pár dílů sledujeme bezradnost tvůrců a zde dospěla k vrcholu. Nadužívání sprostých slov, která mi normálně nijak nevadí, ale to opravdu tvůrci dospěli do fáze, že považují za vtipné, když někdo řekne srát, hovno, prdel? To se pak nemohu divit , když průměrný volič Zemana shlédne toto "dílo" a následně začne horovat za zestátnění ČT - tím nechci říct, že se to má stát,rozhodně ne, jen tím ilustruji totální odtrženost tvůrců od tzv. obyčejných lidí. Zelenka točí filmy pro své kamarády a známé, kteří mu jeho bizarní humor žerou a zbytek jen nechápavě kroutí hlavou. Mělo to skončit po šesti dílech a docela dobrý dojem mohl zůstat zachován.

Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)

Luděk Munzar, a nejen on, byl herecký génius. V této inscenaci exceluje řada dalších mistrů. Fantastická práce.

Nesmíš plakat (1990) (TV film)

Dokument při jehož sledování člověk začne doufat, že existuje peklo, do kterého všechny ty komoušské zrůdy po smrti jdou.

Most - Epizoda 7 (2018) (epizoda)

Dokonalost. Zřejmě vyvrcholení celé série, neumím si představit, že by 8.epizoda mohla předvést ještě něco lepšího. Špičkový scénář, skvěle vykreslené postavy a hlavně Saga, to, co Sofia Helin předvádí je brilantní herectví.

Dabing Street - Vulgarismy (2018) (epizoda)

Tento díl se vůbec nepovedl, dalo by se říci, že se tvůrci pokoušeli o humor bez vtipu.

Manželské etudy po dvaceti letech - Zuzana a Stanislav (2006) (epizoda)

Příběh nesourodého páru, kdy muž zcela přerostl ženu a na rozdíl od ní se stal stabilní, vyrovnanou osobností s mnoha koníčky a zálibami, schopnou dobře uživit nejen sebe, ale i lidi okolo sebe a ještě vymýšlet zlepšováky. Na rozdíl od zakomplexované ženy, která nikdy, takřka doslova, neopustila svět malého města a stala se troskou bez hlubšího zájmu o cokoliv vyjma sama sebe (dcera si musí uvědomit, že tu zůstanu sama a neutáhnu byt a tak by měla zůstat a stát se něčím mně podobným, je to ne!), věčně si stěžující, otrávenou, neschopnou sebereflexe a odsouzenou k pomalému hnití v bytě až do smrti. Paní Zuzana pro mě byla nejnesympatičtější účastnicí manželských etud.