Ninja Faktor (1997) (pořad)

Na rozdíl od sraček typu Wipeout (v současnosti běží jeho ultratrapná verze Wipeout - soutěž národů) skutečně sportovní s echt namakanými chlapíky.

Faktor strachu (2001) (pořad) odpad!

Faktor hnusu aneb jak sežrat co největší hovno a nepoblít se aneb pro peníze cokoliv.

The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)

Sakra, obávám se, že každá kriminálka, kterou budu sledovat po tomto, mi bude připadat jako slabý čaj.

Poslední samuraj (2003)

Pohádka pro dospělé plná všech myslitelných klišé, která je ale pořád poměrně zábavná.

Mayerling (1968)

Jak zde mnozí píší, film je značně historicky nepřesný, jednotlivé postavy jsou extrémně zidealizovány, ale záměrem tvůrců historická přesnost jistě nebyla. A tak z původního příběhu zůstal jen romantický konstrukt a dobové kulisy. Přesto, díky hereckým představitelům a bohaté výpravě, se na film dá koukat.

Zkoušky z dospělosti (1980) (seriál)

Jestli mezi sebou takto mluvili tehdejší gymnazisté a řešili takové problémy, tak my takoví nebyli. Vskutku pekelné dialogy!

Neznámý (2011)

Takových logických kiksů a nedomyšleností v jednom filmu se hned tak nevidí. Blamáž.

2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí (2008) (TV film) odpad!

Snůška blábolů, která slabší povahy dokáže velmi rozrušit. Vzhledem k tomu, jakým způsobem zachází s "fakty" a jak argumentuje a manipuluje s divákem , musím jen ohodnotit zaslouženým odpadem.

Jerusalema (2008)

Fock off, I´m busy! :-D

Princezna ze mlejna (1994) odpad!

Toto je pohádka? Rádobyvtipná komedie s pohádkovými postavami bez jakékoliv zápletky. Zejména rozuzlení omletým moudrem, že největší poklady má člověk často přímo před nosem, je vskutku k popukání.